Překvapení na trase Eden - Střelnice. Slavia zkouší získat Doležala, pro kterého by byla splněným snem

V TOP 5 evropských soutěžích už je sice zimní přestupové okno zavřené, nicméně na české půdě se mohou měnit dresy až do dvaadvacátého únorového dne.

Překvapení na trase Eden - Střelnice. Slavia zkouší získat Doležala, pro kterého by byla splněným snem

Podle informací idnes.cz by toho ráda využila Slavia, které by se těsně před zahájením jarní části hodil osmadvacetiletý jablonecký útočník Martin Doležal, který zaznamenal na podzim osm tref.

"Kontakovali nás zástupci Slavie, ale hráč je pod smlouvou v Jablonci, takže celá věc je v rukou obou klubů a otázkou jednání," ozřejmil na webu idnes.cz střelcův agent Ondrej Chovanec.

Bývalý hráč Sigmy Olomouc by výzvu v podobě přestupu do metropole bral všemi deseti. "Udělalo mi to velkou radost. Pokud by to dopadlo, splnil by se mi sen," nechal se slyšet kolega Ikauniekse, Chramosty, Trávníka a spol., jehož slova vyšla na idnes.cz.

Vzhledem k tomu, že sešívaná soupisky obsahuje Škodu, Olayinku, Matouška, Van Burena, Mešanoviče a Tecla, zájem o svěřence Petra Rady se zdá být minimálně překvapivý.

Ovšem až taková sci-fi to být nemusí. Matoušek může být zapůjčen do Příbrami, Tecl stále doléčuje zranění a do dění zasáhne až v průběhu jara a Mešanovič by mohl být na odchodu třeba do Mladé Boleslavi, se kterou už je podle jistých informací od léta domluven. Pak by alternativa ke Škodovi dávala smysl.

Aktuální lídr Fortuna:ligy z vršovického Edenu navíc loví jablonecké zboží velmi rád. Jen v poslední době si ze Střelnice pořídil Tecla, Masopusta či Zeleného.