Kým na Camp Nou nahradit Suáreze? Bývalý barcelonský hrdina Kluivert má jasný názor...

Kým na Camp Nou nahradit Suáreze? Bývalý barcelonský hrdina Kluivert má jasný názor...

Někdejší slavný kanonýr Barcelony Patrick Kluivert dal katalánskému obrovi z Camp Nou tip, kým by měl v brzké době posílit svou ofenzivní řadu.

Bývalý reprezentant Oranjes doporučil aktuálnímu lídrovi LaLigy jednadvacetiletého Angličanna Marcuse Rashforda, který je pod smlouvou v Manchesteru United a s Rudými ďábly jedná o možném prodloužení.

Právě nedávný jubilant, který už v trikotu Rudých ďáblů odehrál v Premier League 100 zápasů, by byl podle jeho názoru ideální budoucí náhradou za uruguayského snajpra Luise Suáreze, který nedávno oslavil již dvaatřicáté narozeniny.

"Neznám moc hráčů, kteří by mohli hrát za Barcu. Možná tak Pierre-Emerick Aubameyang. Těch hráčů opravdu není moc," začal své povídání dvaačtyřicetiletý internacionál, jenž v minulosti pálil i za Ajax, AC Milán, Newcastle United, Valencii, PSV Eindhoven či Lille.

Jeden horký tip pro barcelonské představitele by ale přeci jen měl - je jím právě svěřenec manažera Solskjaera, který už za United odehrál 153 soutěžních zápasů s bilancí 42 branek a 24 asistencí...

"Pro mě je ale nejideálnějším hráčem právě Marcus Rahsford. Mám ho vážně moc rád. Disponuje skvělými schopnostmi, má dobrou postavu, je velmi rychlý a má čich na góly. Pořád ale není v základní sestavě United permanentně a možná by chtěl změnit klub, tak proč něco nezkusit? Bude ale opravdu těžké dostat ho do Barcelony," nechal se slyšet webem sport.sk citovaný otec perspektivního Justina Kluiverta, který patří AS Řím.