Bale má některé nesprávné herní návyky a jeho trable prý nejsou náhodné. A měl potíže i se španělštinou...

Bale má některé nesprávné herní návyky a jeho trable prý nejsou náhodné. A měl potíže i se španělštinou...

Devětašedesátiletý velšský odborník Jon Toshack, jenž v minulosti opakovaně seděl i na trenérské lavičce Realu Madrid, se vyjádřil na adresu svého krajana Garetha Balea.

Ofenzivní borec s minulostí v Southamptonu Tottenhamu Hotpsur působí na madridském San Bernabéu od roku 2013, ale za tu dobu si ve španělské metropoli vysloužil přídomek "skleněný muž", což je označený, kterým se ve svých zemích pyšnili či pyšní Tomáš Rosický nebo Arjen Robben.

Současný kolega Benzemy, Isca, Ramose a spol. byl za svou madridskou éru již šestnáctkrát zraněný, přičemž svému slavnému chlebodárci cyhběl až v 70 zápasech...

"V národním mužstvu Walesu debutoval jakožto sedmnáctiletý a tehdy js em reprezentaci vedl právě já. Je to skvělý a mimořádný hráč, ale má některé nesprávné herní návyky. Není náhoda, že ho postihly takové zranění, jaké ho postihly," překvapil webem sport.sk citovaný Toshack, který v minulosti vedl například Swansea, Sporting Lisabon, San Sebastian, La Coruňu, Saint-Étienne či repre Makedonie.

"Když jdete pracovat do nějaké země, musíte se naučit její jazyk, aby jste si to ulehčili. On v tomto směru moc neuspěl," pokáral soudobou hvězdu Los Blancos ¨brzy sedmdesátiletý Toshak.

V této sezoně LaLigy vynechal devětadvacetiletý rodák z Cardiffu zatím jen pět duelů.