TOP 10 nejlépe vydělávajících hráčů planety? Messi je o parník před Ronaldem

Jak zaznělo na stránkách francouzského L'Equipe, úřadující šampion Ligy mistrů má v desítce nejlépe vydělávajících hráčů planety pouze jednoho zástupce a není jím aktuální držitel Zlatého míče Luka Modrič.

TOP 10 nejlépe vydělávajících hráčů planety? Messi je o parník před Ronaldem

Nejvíce finančních prostředků za základní plat putuje na katalánský Camp Nou, kde je doma hvězdný Argentinec Lionel Messi. Jeho měsíční plat činí před zdnaněním 8,3 milionu eur.

Gáže barcelonské ikony je téměř dvojnásobná oproti výdělku nové osobnosti Juventusu Turín Cristinu Ronaldovi, který si měsíčně přijde "jen" na 4,7 milionu eur.

Třetí pozice patří Antoine Griezmannovi z Atlétika, jenž si na stadionu Wanda Metropolitano domluvil měsíční výplatu 3,3 miliony eur, čímž za sebou dokázal nechat nejdražšího hráče světa Neymara, který má v pařížském Parku princů smlouvu na 3,06 milionu eur měsíčně.

Do první pětice se dokázal s platem 2,96 milionu eur za čtyři týdny vměstnat také Messiho ofenzivní kolega Luis Suárez, za kterém se následně seřadili Bale, Philippe Coutinho, Alexis Sánchez, Kylian Mbappé a Mesut Özil. Ten v současné době na Emirates Stadium příliš nezáří, ale znáte to, jaké si to kdo udělá, takové to má.

TOP 10 nejlépe vydělávajících hráčů světa:

1. Messi (Barcelona)
2. Ronaldo (Juventus Turín)
3. Griezmann (Atlético Madrid)
4. Neymar (Paris Saint-Germain)
5. Suárez (Barcelona)
6. Bale (Real Madrid)
7. Coutinho (Barcelona)
8. Sánchez (Manchester United)
9. Kylian Mbappé (Paris Saint-Germain)
10. Mesut Özil (Arsenal)