V Olomouci považují 5 stoperů za zbytečný luxus. Půjde pryč Polom, Štěrba, nebo Kotouč?

Defenzivní karty jsou v současné Sigmě rozdány jasně. Prvním dvěma stopery jsou Václav Jemelka a Vít Beneš, který hanácký soubor z Androva stadionu posílil z Maďarska a budou se od něj čekat i branky.

V Olomouci považují 5 stoperů za zbytečný luxus. Půjde pryč Polom, Štěrba, nebo Kotouč?

Protože jsou oba pro hlavního trenéra Václava Jílka jasnou volbou do základní sestavy, zbylí tři střední obránci musí čekat na šanci.

Konkrétně jde o čtyřiadvacetiletého Jana Štěrbu, který na podzim zasáhl do 13 ligových duelů, o tři roky staršímu Romana Poloma, jenž šel do akce pětkrát a dohromady strávil na trávnících jen 120 minut čistého času a dvaadvacetiletého Jana Kotouče, jenž figuroval v základní sestavě pouze dvakrát, ale alespoň šlo o dva kompletní zápasy.

Jak potvrdilo samotné sportovní vedení momentálně čtrnáctého celku tabulky, je pravděpodobné, že jednomu z nich bude umožněno hostování jinde a "černý Petr" zřejmě padne na jednoho z posledních dvou jmenovaných...

"Máme pět stoperů a je reálný předpoklad, že někdo z nich odejde," potvrdil někdejší sparťanský asistent , který vládne olomoucké lavičce již od října 2015.

Pořád je poměrně dost času. Přestupové okno se v našich luzích a hájích totiž zavře až 22. února.