V Olomouci považují 5 stoperů za zbytečný luxus. Půjde pryč Polom, Štěrba, nebo Kotouč?

V Olomouci považují 5 stoperů za zbytečný luxus. Půjde pryč Polom, Štěrba, nebo Kotouč?

Defenzivní karty jsou v současné Sigmě rozdány jasně. Prvním dvěma stopery jsou Václav Jemelka a Vít Beneš, který hanácký soubor z Androva stadionu posílil z Maďarska a budou se od něj čekat i branky.

Protože jsou oba pro hlavního trenéra Václava Jílka jasnou volbou do základní sestavy, zbylí tři střední obránci musí čekat na šanci.

Konkrétně jde o čtyřiadvacetiletého Jana Štěrbu, který na podzim zasáhl do 13 ligových duelů, o tři roky staršímu Romana Poloma, jenž šel do akce pětkrát a dohromady strávil na trávnících jen 120 minut čistého času a dvaadvacetiletého Jana Kotouče, jenž figuroval v základní sestavě pouze dvakrát, ale alespoň šlo o dva kompletní zápasy.

Jak potvrdilo samotné sportovní vedení momentálně čtrnáctého celku tabulky, je pravděpodobné, že jednomu z nich bude umožněno hostování jinde a "černý Petr" zřejmě padne na jednoho z posledních dvou jmenovaných...

"Máme pět stoperů a je reálný předpoklad, že někdo z nich odejde," potvrdil někdejší sparťanský asistent , který vládne olomoucké lavičce již od října 2015.

Pořád je poměrně dost času. Přestupové okno se v našich luzích a hájích totiž zavře až 22. února.