Juve věří ve schopnosti nechtěného Isca. Když Real pustí i Marcela, pošle opačným směrem…

Juve věří ve schopnosti nechtěného Isca. Když Real pustí i Marcela, pošle opačným směrem…

Situace Isca v Realu je jasná, i když nikdo otevřeně ještě své myšlenky neprozradil. Ofenzivní záložník Bílého baletu zřejmě vede tajnou válku s koučem Santiagem Solarim, ale fanoušky se snaží udobřit slovy, že bude dál bojovat o své místo v sestavě. To však nekoriguje s dřívějšími výroky a spekulacemi, že by rád zamířil do Premier League. Nyní se rýsuje zajímavá nabídka z Itálie.

Isco upadl v nemilost a poslední dobou nastupuje do zápasů jen na závěrečné minuty jako náhradník. To se mu samozřejmě nelíbí a několikrát se již hovořilo o napjatých vztazích se Solarim. Očekávalo se, že již během ledna změní španělský záložník chlebodárce, ale nakonec se tak nestalo.

„Možná to tak nevypadá, ale i nadále budu makat a doufat, že se věci změní. Hodlám tvrdě bojovat a věřím, že má šance přijde,“ nechal se slyšet Isco na sociálních sítích. Zadní vrátka má ale stále otevřené, neboť jeho jméno monitoruje hned několik anglických gigantů. Do závodu o jeho služby se ale nyní zapojuje i Stará dáma.

Turínský velkoklub by dokázal jeho služby upotřebit již v nové sezóně. Isco však není jediným hráčem Realu, na kterého má Juventus spadeno. Již několik týdnů se hovoří i o zájmu o Marcela, kterého by chtěl v Turíně Ronaldo. Vedoucí celek italské Série A by údajně bral oba a s doplatkem by opačným směrem poslal Dybalu, kterého si cení na 120 milionů eur. Pro Real to je rozhodně zajímavá nabídka, neboť se po efektivním střelci již přes půl roku ohlíží.