Chtěli jsme to uzavřít dříve, ale štěstí nám nepřálo, mrzelo Páníka, jehož tým ztroskotal i na skvělém brankáři Radovi

OBSAHUJE OHLASY

Zápas mezi Duklou a Ostravou by se dal nazvat festivalem zahozených šancí, a to hlavně z toho důvodu, že oba dva celky při svých hlavních příležitostech zklamaly.

Chtěli jsme to uzavřít dříve, ale štěstí nám nepřálo, mrzelo Páníka, jehož tým ztroskotal i na skvělém brankáři Radovi

„Obě dvě mužstva hrála na vítězství, nikdo nic nevypustil,“ povšimnul si trenér Baníku. „My jsme toho měli o něco více, snaha tam byla vidět, ale někteří hráči nepředvedli to, co jsem od nich očekával,“ neskrýval jisté známky zklamání.

„Mrzí nás, že jsme tu druhou branku nedali, ale štěstí nám nepřálo. Kolikrát se také stane, že vám soupeř jednou uteče, svou šanci promění a vy nakonec nemáte ani ten bod. Z tohoto pohledu se ta remíza dá přijmout,“ doplňoval Páník, jenž nezapomněl pochválit ani „skvělého“ brankáře domácích, který tam zneškodnil jisté gólové příležitosti.

Na druhé straně barikády, tedy té domácí části, sdílel Roman Skuhravý podobný názor. „Vzhledem k tomu, že šlo o vůbec první zápas jarní části, můžeme být s výsledkem i výkonem spokojeni. Prvních 25 minut hrálo v náš prospěch, tam bylo jasně vidět, na čem jsme zamakali, ale pak jsme trochu polevili,“ svěřoval se.

I přesto byla Dukla nebezpečná minimálně z brejkových situací. „Měli jsme tam několik šancí, kdy jsme běželi do přečíslení čtyři na tři, jen jsme to nedokázali zdárně využít. Baník pak přišel s tím, v čem je dobrý, a to hlavně ve vzduchu, kde nás musel podržet gólman Rada. Z tohoto pohledu je remíza zasloužená,“ uzavřel lodivod pražského celku.