Odegaard: Trénovat pod Zidanem není ta nejlepší věc pro sebedůvěru

Francouzský kouč Zinedine Zidane zanechal na San Bernabéu nesmazatelnou stopu, ale ne se všemi hráči v kabině byl za dobře. Zatímco Cristiano Ronaldo si nemohl spolupráci vynachválit a byl s trenérem za dobře, tak někteří jeho spoluhráči tak nadšení nebyli. Nedávno se takto vyslovil velšský kanonýr Gareth Bale a rozhodně nebyl jediným. Podobný názor má i norský talent Martin Odegaard.

Odegaard: Trénovat pod Zidanem není ta nejlepší věc pro sebedůvěru

Bale pod taktovkou Zidana příliš prostoru ve hře nedostával a stále hojněji se spekulovalo o tom, že Real opustí. Když však překvapivě Zidane oznámil svůj konec, možná, že si i oddechl. Velšský útočník před pár dny v rozhovoru pro španělské listy připustil, že od té doby neprohodil se svým bývalým trenérem ani slovo a potvrdil tak fakt, že jejich vztahy nebyly příliš ideální.

Někdejší hvězda Tottenhamu však není jediným hráčem, který si na některé praktiky francouzského kouče postěžoval. Norský talent Martin Odegaard pod jeho taktovkou na San Bernabéu také šanci nedostal a připustil, že to pro jeho sebevědomí nebylo to pravé ořechové.

„Je skvělé být trénován Zidanem, ale občas to prostě není ta nejlepší věc pro vaši sebedůvěru. Když nám předváděl, jak máme během tréninku dělat konkrétní věci, tak byla znát jeho neuvěřitelná technika,“ přiznal talentovaný mladík v rozhovoru pro Goal.com, který v současné době hostuje v nizozemském Vitesse Arnhem.