Chelsea dostala ostudnou šestku od Citizens, Barcelona hlásí další ztrátu

Nedělní odpoledne nabídlo na Ostrovech zajímavou podívanou. V prvním utkání Tottenham porazil Leicester 3:1. Mnohem více pozornosti si ale vysloužil duel na Etihad Stadium, ve kterém domácí Manchester City deklasoval londýnskou Chelsea 6:0. Jasno bylo již o poločase, kdy Citizens vedlo 4:0. Hattrick zaznamenal Agüero, dvě branky přidal Sterling a jednu Gündogan.

Sevilla s Vaclíkem v Brance nakonec remizovala 2:2 s Eibarem. Dvoubrankové manko v závěru hasili Ben Yedder a Sarabia. Barcelona na půdě Bilbaa uhrála jen bezbrankovou remízu, což je pro vedoucí celek LaLigy jasná ztráta, neboť Real v sobotu uspěl v madridském derby a ukrojil kousek z náskoku katalánského giganta.

Sassuolo doma nedokázalo přibrzdit rozjetý Juventus a padlo rozdílem tří branek. Skóre otevřel ve 23. minutě Khedira, po změně stran náskok pojistili Ronaldo a Can. AC Milán stejným výsledkem večer pokořilo Cagliari.

Premier League - 26. kolo:
Tottenham - Leicester 3:1 (33. Sánchez, 63. Eriksen, 90+1. Son - 76. Vardy)
Man City - Chelsea 6:0 (4. a 80. Sterling, 13., 19. a 56. z penalty Agüero, 25. Gündogan)
Wolverhampton - Newcastle 1:1 (90+5. Boly - 56. Hayden)

La Liga - 23. kolo:
Leganés - Betis 3:0 (22., 36. a 66. En Nesyri)
Valencia - Real Sociedad 0:0
Sevilla - Eibar 2:2 (88. Ben Yedder, 90+2. Sarabia - 22. Orellana, 63. Charles)
Bilbao - Barcelona 0:0
Alaves - Levante 2:0 (23. Laguardia, 90+3. Jony)

Serie A - 23. kolo:
Bologna - Janov 1:1 (17. Destro - 33. Lerager)
Atalanta - SPAL 2:1 (57. Iličić, 79. Zapata - 8. Petagna)
Sampdoria - Frosinone 0:1 (25. Ciofani), Turín - Udinese 1:0 (31. Aina)
Sassuolo - Juventus 0:3 (23. Khedira, 70. Ronaldo, 86. Can)
AC Milán - Cagliari 3:0 (13. vlastní Ceppitelli, 22. Paquetí, 62. Piątek)

Ligue 1 - 24. kolo:
Montpellier - Monaco 2:2 (66. Laborde, 90. z penalty Delort - 14. Martins, 82. Falcao)
Nantes - Nimes 2:4 (15. Coulibaly, 38. Majeed - 47. Guillaume, 69. Bobichon, 85. Ferri, 89. Thioub)
Toulouse - Remeš 1:1 (81. Gradel - 55. Oudin)
Guingamp - Lille 0:2 (47. Leão, 90+3. z penalty Rémy)
Rennes - Saint-Étienne 3:0 (21. Niang, 87. z penalty Ben Arfa, 90+1. Hunou)