Slavia s Genkem a v Plzni, Viktoria - Dinamo Záhřeb, Dukla - Sparta, Manchester United s Chelsea!

TELEVIZNÍ PROGRAM

Víte, jaké živé televizní přenosy na vás čekají v době od středy 13. února do pondělí 19. února? Redakce eFotbal.cz doporučuje například Slavii s Genkem a v Plzni, Viktorii s Dinamem Záhřeb, Duklu se Spartou a neposlední řadě těžký dvojzápas Manchesteru United s Paris Saint-Germain a Chelsea, která bude potřebovat napravit výprask proti Manchesteru City.

Slavia s Genkem a v Plzni, Viktoria - Dinamo Záhřeb, Dukla - Sparta, Manchester United s Chelsea!

STŘEDA 13. ÚNORA 2019

7.55: Magazín Evropské ligy (pozvánka na únorové šestnáctifinále) – ČT Sport.

8.20: Sestřih z úterních osmifinálových utkání Ligy mistrů – ČT Sport.

20.25 (výkop 21.00): Tottenham Hotspur – Borussia Dortmund (úvodní osmifinálové utkání Ligy mistrů) – O2 TV Sport. Polská TVP 1 ve 20.55 hodin.

20.25 (výkop 21.00): Ajax Amsterdam – Real Madrid (úvodní osmifinálové utkání Ligy mistrů) – O2 TV Fotbal. Záznam na O2 TV Sport ve 23.30 hodin.

23.00: Sestřih ze středečních osmifinálových utkání Ligy mistrů – ČT Sport.

 

ČTVRTEK 14. ÚNORA 2019

8.10:Sestřih z úterních osmifinálových utkání Ligy mistrů – ČT Sport.

8.40: Sestřih ze středečních osmifinálových utkání Ligy mistrů – ČT Sport.

17.05: Gól týdne (anketa o nejlepší gól 20. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport.

17.10: Studio fotbal – Extra (pozvánka na 21. kolo české Fortuna:ligy) – ČT Sport. Repríza ve 4.30 hodin.

17.30: Sestřih z úterních a středečních osmifinálových utkání Ligy mistrů – O2 TV Fotbal.

18.20 (výkop 18.55): Slavia Praha – RC Genk (úvodní šestnáctifinálové utkání Evropské ligy) – NOVA Sport 2. Záznam v pátek v 11.10 hodin.

18.45 (výkop 18.55): Rapid Vídeň – Inter Milán (úvodní šestnáctifinálové utkání Evropské ligy) – NOVA Sport 1. Záznam v pátek v 11.10 hodin.

20.35 (výkop 21.00): Viktoria Plzeň –Dinamo Záhřeb (úvodní šestnáctifinálové utkání Evropské ligy plus sestřih z ostatních čtvrtfinálových zápasů) – ČT Sport. Záznam ve 2.45 a v pátek v 8.05 hodin.Slovenská RTVS 2 (Dvojka) ve 20.45 hodin.

20.55 (výkop 21.00): Malmö FF – FC Chelsea (úvodní šestnáctifinálové utkání Evropské ligy) – NOVA Sport 1.

23.30: Sestřih ze čtvrtečních šestnáctifinálových utkání Evropské ligy – NOVA Sport 1.

 

PÁTEK 15. ÚNORA 2019

9.50: Studio fotbal – Extra (pozvánka na 21. kolo české Fortuna:ligy) – ČT Sport.

17.40 (výkop 18.00): FK Teplice – FK Mladá Boleslav (utkání 21. kola české Fortuna:ligy) – ČT 2. ČT Sport záznam ve 2.10 hodin.

18.25 (výkop 18.30): SV Sandhausen–SV Darmstadt 98 (utkání 22. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 1.

18.25 (výkop 18.30): SC Paderborn 07 – 1. FC Kolín nad Rýnem (utkání 22. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 2.

20.25 (výkop 20.30): FC Augsburg – Bayern Mnichov (utkání 22. kola německé bundesligy) – Digi Sport 2.

20.25 (výkop 20.30): Juventus Turín – Frosinone Calcio (utkání 24. kola italské Serie A) – Digi Sport 1.

20.40 (výkop 20.45): FC Queens Park Rangers – FC Watford (osmifinálové utkání Anglického poháru/FA Cup) – Digi Sport 4.

20.40 (výkop 20.45): Olympique Lyon – EA Guingamp (utkání 25. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2. Záznam v sobotu v 9.00 hodin.

20.45: AFC Sunderland – FC Accrington Stanley (utkání 33. kola třetí anglické ligy/Sky Bet League 1) – Arena Sport 1.

 

SOBOTA 16. ÚNORA 2019

12.55 (výkop 13.00): Celta Viga – UD Levante (utkání 24. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 1. Záznam ve 22.45 hodin.

12.55 (výkop 13.00): 1. FC Heidenheim– Hamburger SV (utkání 22. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 3.

13.05: Evropská liga (sestřih z úvodních šestnáctifinálových utkání) – ČT Sport. Repríza v 5.05 hodin.

13.25 (výkop 13.30): FC Brighton nad Hove Albion – FC Derby County (osmifinálové utkání Anglického poháru/FA Cup) – Digi Sport 2.Digi Sport 4 záznam ve 20.30 hodin.

13.30: FC Southend United – FC Portsmouth (utkání 33. kola třetí anglické ligy/Sky BetLeague 1) – Arena Sport 1.

13.45 (výkop 14.00): MŠK Žilina – FC Spartak Trnava (utkání 19. kola slovenské Fortuna liga) – slovenská TV Orange Sport.

14.45 (výkop 15.00): Bohemians Praha 1905 – Sigma Olomouc, 1. FK Příbram – Fastav Zlín, 1. FC Slovácko – MFK Karviná (utkání 21. kola české Fortuna:ligy) – streaming O2 TV Fotbal.

15.25 (výkop 15.30): VfB Stuttgart – RB Lipsko (utkání 22. kola německé bundesligy) – Digi Sport 1.

15.55 (výkop 16.00): FC Aston Villa– FC West Bromwich Albion (utkání 33. kola druhé anglické ligy/Sky Bet Championship) – Digi Sport 4, Arena Sport 1.Digi Sport 4 záznam ve 22.25 hodin.

15.40 (výkop 16.00): FC DAC 1904 Dunajská Streda – ŠK Slovan Bratislava (utkání 19. kola slovenské Fortuna liga) – slovenská RTVS 2 (Dvojka).

16.10 (výkop 16.15): Rayo Vallecano– AtléticoMadrid (utkání 24. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 2.

16.55 (výkop 17.00): Baník Ostrava – Slovan Liberec (utkání 21. kola české Fortuna:ligy) – O2 TV Fotbal.O2 TV Sport záznam ve 22.00 hodin.

16.55 (výkop 17.00): Olympique Marseille – SC Amiens (utkání 25. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2.

17.55 (výkop 18.00): Cagliari Calcio– FC Parma (utkání 24. kola italské Serie A) – Digi Sport 3.

18.00 (výkop 18.30): Hertha BSC Berlín – Werder Brémy (utkání 22. kola německé bundesligy) – TV Seznam, Digi Sport 1.

18.25 (výkop 18.30): AFC Newport County– Manchester City (osmifinálové utkání Anglického poháru/FA Cup) – Digi Sport 2.

18.25 (výkop 18.30): Real Sociedad San Sebastian – CD Leganés ((utkání 24. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 4.

19.45: SC Heerenveen – PSV Eindhoven (utkání 23. kola nizozemské Eredivisie) – Arena Sport 1.

19.55 (výkop 20.00): AS Monako – FC Nantes (utkání 25. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2.

20.25 (výkop 20.30): Atalanta Bergamo – AC Milán (utkání 24. kola italské Serie A) – Digi Sport 2.

20.40 (výkop 20.45): FC Barcelona – Real Valladolid (utkání 24. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 1.

21.30: FC Porto – Vitória Setúbal (utkání 22. kola portugalské Primeira Ligy/NOS) – Sport 1.

 

NEDĚLE 17. ÚNORA 2019

11.55 (výkop 12.00): Real Madrid – FC Girona (utkání 24. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 2.

12.15: Ajax Amsterdam – NAC Breda (utkání 22. kola nizozemské Erdedivisie) – Arena Sport 1.

12.25 (výkop 12.30): SPAL 2013 Ferrara – ACF Fiorentina (utkání 24. kola italské Serie A) – Digi Sport 1.

13.10 (výkop 13.15): FC Motherwell – FC Heart of Midlothian Edinburgh (utkání 26. kola skotské Premiership) – Digi Sport 3.

13.55 (výkop 14.00): FC Blackburn Rovers – FC Middlesbrough (utkání 33. kola druhé anglické ligy/Sky Bet Championship) – Digi Sport 4. Záznam ve 20.15 hodin.

14.00: FC Bristol City – FC Wolverhampton Wanderers (osmifinálové utkání Anglického poháru/FA Cup) – Digi Sport 2. Digi Sport 1 záznam ve 22.30 hodin.

14.30: FC Groningen – Feyenoord Rotterdam (utkání 22. kola nizozemské Erdedivisie) – Arena Sport 1.

14.45 (výkop 15.00): FK Jablonec – Slezský FC Opava (utkání 21. kola české Fortuna:ligy) – streaming O2 TV Fotbal.

14.55 (výkop 15.00): OSC Lille – HSC Montpellier (utkání 25. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2.

15.25 (výkop 15.30): Eintracht Frankfurt nad Mohanem – Borussia Mönchengladbach (utkání 22. kola německé bundesligy) – Digi Sport 1.

16.10 (výkop 16.15): FC Valencie – Espanyol Barcelona (utkání 24. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 2.

16.15 (výkop 16.00): BSC Young Boys Bern – FC Curych (utkání 22. kola švýcarské Super League) – Arena Sport 1.

16.15 (výkop 17.00): Viktoria Plzeň – Slavia Praha (utkání 21. kola české Fortuna:ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal (v 16.55 hodin). O2 TV Fotbal záznam ve 22.00 hodin.

16.55 (výkop 17.00): FC Doncaster Rovers – FC Crystal Palace (osmifinálové utkání Anglického poháru/FA Cup) – Digi Sport 4. Záznam ve 22.55 hodin.

16.55 (výkop 17.00): Stade Remeš – FC Stade Rennes (utkání 25. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2.

17.55 (výkop 18.00): Inter Milán – Sampdoria Janov (utkání 24. kola italské Serie A) –Digi Sport 1.

17.55 (výkop 18.00): Bayer 04 Leverkusen– Fortuna Düsseldorf (utkání 22. kola německé bundesligy) – Digi Sport 3.

18.25 (výkop 18.30): FC Villarreal– FC Sevilla (utkání 24. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 2.

20.25 (výkop 20.30): SSC Neapol – FC Turín (utkání 24. kola italské Serie A) – Digi Sport 1.

20.40 (výkop 20.45): Real Betis Sevilla – Deportivo Alavés (utkání 24. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 2.

20.55 (výkop 21.00): AS Saint-Étienne – FC Paris Saint-Germain(utkání 25. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2.

21.00: Sporting CP Lisabon – SC Braga (utkání 22. kola portugalské Primeira Ligy/NOS) – Sport 2.

23.30: Studio fotbal – Dohráno (zpravodajství z 21. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport.

 

PONDĚLÍ 18. ÚNORA 2019

8.20: Studio fotbal – Dohráno (zpravodajství z 21. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport.

15.15: Magazín Evropské ligy (pozvánka na odvety únorového šestnáctifinále) – ČT Sport.

16.50 (výkop 17.00): FK ERA-PACK Chrudim – Bazooka CF Uherské Hradiště (utkání 16. kola české futsalové VARTA ligy) – ČT Sport. Záznam ve 3.05 hodián.

17.45 (výkop 18.00): Dukla Praha – Sparta Praha (utkání 21. kola české Fortuna:ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal.

20.15: TIKI-TAKA 21 (talk show o 21. kole české Fortuna:ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal.

20.25 (výkop 20.30): FC Chelsea – Manchester United (osmifinálové utkání Anglického poháru/FA Cup) – Digi Sport 2.

20.25 (výkop 20.30): AS Řím – FC Boloňa (utkání 24. kola italské Serie A) – Digi Sport 4.

20.25 (výkop 20.30): 1. FC Norimberk – Borussia Dortmund (utkání 22. kola německé bundesligy) – Digi Sport 3.

20.40 (výkop 20.45):FC Mety – AS Béziers (utkání 25. kola druhé francouzské ligy/Ligue 2) – NOVA Sport 2.

20.55 (výkop 21.00): SD Huesca – Athletic Bilbao (utkání 24. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 1.

21.15: CD Aves – Benfica Lisabon (utkání 22. kola portugalské Primeira Ligy/NOS) – Sport 2.

21.25: Studio fotbal – Dohráno plus (rozšířené zpravodajství z 21. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport.