Táborsko posílilo, Mikolanda se na jihu Čech dočkal odchovance Paris Saint-Germain

Táborsko posílilo, Mikolanda se na jihu Čech dočkal odchovance Paris Saint-Germain

Aktuálně patnáctý tým druhé nejvyšší soutěže FC MAS Táborsko, který nedávno pokazil čtyřmi brankami ligovou generálku Příbrami, se dočkal dvou zajímavých zahraničních akvizic z Francie a Brazílie.

Jednou z posil je dvaadvacetiletý útočník Martins Mpondo TouTou, jenž je produktem mládežnické akademie Paris Saint-Germain a naposledy hrál pátou francouzskou ligu za tým Sénart Moissy.

Když měl proti zmíněné družině Josefa Csaplára premiéru, blýskl se dvěma brankami. "Druhý poločas jsme zkoušeli další hráče co tu máme na testování. Hned se dobře ukázal dvoumetrový urostlý útočník Tou Tou," chválil svého nového svěřence kouč Petr Mikolanda.

Protože jihočeský klub, který začíná druhou polovinu FNL ve Vítkovicích, zaznamenal během 16 podzimních duelů pouhých 19 gólů, zřejmě by se ho měla týkat základní sestava.

Další novou tváří v kádru Táborska je brazilský obránce či útoník Stephano Alves de Almeida, který dorazil z druhé portugalské ligy, respektive z celku Académica SF.

V áčku Táborska, které čeká 16. února další přípravné měření sil proti Písku, se v současnosti perou o místo také brankář Adam Zadražil (18 let), záložník Patrik Schramhauser (19 let) a další středopolař Leoš Vozihnoj (18 let).