Rüdiger se postavil naštvanému kotli Chelsea a nebál se ani možné konfrontace z očí do očí

Rüdiger se postavil naštvanému kotli Chelsea a nebál se ani možné konfrontace z očí do očí
OBSAHUJE VIDEO

Nelichotivá prohra 0:6 byla pro Chelsea nejhorším výsledkem za více než čtvrtstoletí. Naposledy byli Blues podobně zostuzeni v roce 1997, kdy je sedmi góly přejel Nottingham Forest.

Pro stovky příznivců londýnského klubu ze Stamford Bridge se na manchesterském Etihad Stadium jednalo o nejhorší výjezd v životě a vycítili to i samotní hráči z kádru Maurizia Sarriho, který zmizeli do útrob stadionu rychlostí Tazmánského čerta.

Výjimkou ovšem byl německý reprezentant Antonio Rüdiger, který se postavil přímo před kotel hostujících fanoušků a chtěl se jim za bídný výkon omluvit.

Několik jedinců z tábora sympatizanců Chelsea však defenzivně laděného kolegu Hazarda, Higuaína a spol., jenž v této sezoně Premier League nastoupil do pětadvaceti duelů, zahrnuli peprnými výrazy, které vyvolaly další reakci...

"Já jsem se přišel omluvit. Pokud máš k tomu co říct, přijď mi to říct do očí," čertil se pětadvacetiletý obránce s minulostí ve Stuttgartu či AS Řím, který je součástí londýnské značky od roku 2017.

Nebojácný Rüdiger chtěl dokonce přelézt bariéru a pokračovat v diskusi, což už mu ovšem členové bezpečnostní služby nedovolili. Konverzace tak byla ukončena darováním dresu jednomu z přítomných dětí a odchodem, s tím, že většina sektoru mu za jeho slova zatleskala.