Přestup za Ronaldem? Vicekapitán Realu okomentoval spekulace ohledně přesunu do Juve

Přestup za Ronaldem? Vicekapitán Realu okomentoval spekulace ohledně přesunu do Juve

Marcelo je od léta spojován s přestupem do Juventusu, kam odešel po mistrovství světa jeho hvězdný parťák a také nejlepší kamarád Cristiano Ronaldo. Až do teď se ale k možnému transferu nevyjadřoval. 

Marcelo Vieira byl na San Bernabeu představen v roce 2007 a v klubu tak působí už dvanáct let. Později se vypracoval do základní sestavy a nyní je zástupce kapitána Sergia Ramose. Na levé části hřiště jako obránce spolupracoval s křídelníkem Cristianem Ronaldem, tedy mezi lety 2009 a 2018.

Kvality Cristiana Ronalda nejsou třeba představovat, i Marcelo je ale zejména v posledních pěti letech naprostá špička na postu levého obránce. Vzhledem k věku je jasné, že ve španělské metropoli stráví či strávil nejlepší roky své kariéry. Obleče ale ještě dres jiného evropského velkoklubu nebo zůstane v Madridu až do konce kariéry, pokud se tedy nepůjde ohřát do arabských zemí, USA či Číny?

Pokud ještě odejde do kvalitního evropského týmu, bude to nejspíš právě Juventus. Tak to alespoň píší média. To ale Marcelo zatím odmítá. "Vůbec nevím, odkud se ty spekulace berou. (smích). Kdyby se mnou Juventus nějak jednal, tak bych vám to řekl," vzkazuje hvězdný Brazilec novinářům.