Vrátí se Salah do Itálie? Juventus se pokusí o tento megapřestup, má to však jednu podmínku

Mohamed Salah už druhou sezónu válí v Premier League v dresu Liverpoolu a zásadně převýšil očekávání klubu. Loňský nejlepší hráč Premier League je ale nyní spojován s transferem do italské Serie A. Tam už ostatně dříve působil.

Vrátí se Salah do Itálie? Juventus se pokusí o tento megapřestup, má to však jednu podmínku

Salah udělal díru do fotbalového světa ve švýcarské Basileji, odkud poté přestoupil do Chelsea. Tam se ale příliš neprosadil a zamířil na hostování do italské Fiorentiny. Tam se předvedl sympaticky a z Chelsea přestoupil do jiného italského týmu, do Říma, kde se z něj stala superhvězda. Tuto pověst v Liverpoolu nejen potvrdil, ale dokonce se ještě několikanásobně zlepšil a patří k nejlepším hráčům na světě.

Jeho kvalit si všímá zase jiný světový klub, italský Juventus. Ten by právě egyptského reprezentanta rád přivedl a v útoku by působil s Cristianem Ronaldem či Mariem Mandžukičem. Záměrně zde neuvádíme jméno Paula Dybaly. Právě odchod argentinské superhvězdy je podmínkou, aby Stará dáma Salaha angažovala.

Jinými slovy, pokud se nepodaří zabránit odchodu Dybaly, Juventus udělá vše pro zisk Salaha. A plán B, nebo-li spíše plán C, by byla koupě španělského univerzála Marca Asensia, jenž hraje za Real Madrid.

V Turíně by ale byli nejradši, kdyby Salaha vůbec nepotřebovali a Paulo Dybala zůstal hráčem Staré dámy i nadále.