Odchod Ronalda? Seedorf ví, co Realu ublížilo mnohem více...

Odchod Ronalda? Seedorf ví, co Realu ublížilo mnohem více...

Real Madrid zažívá ne zrovna povedenou sezónu, ačkoliv se to v posledních týdnech dost zlepšuje. Samozřejmě je to kvůli tomu, že tým opustil nejlepší střelec v historii klubu Cristiano Ronaldo. Clarence Seedorf ale vidí jiný problém.

Real Madrid po mizerném startu do sezóny odvolal kouče Lopeteguiho a jeho nástupce Santiago Solari tým pozvednul. Tým se dostal až na druhé místo v tabulce La Ligy a postoupil do osmifinále Ligy mistrů, kde vyzve Ajax Amsterdam. Oproti minulé sezóně to ale není nic, čím by se Bílý balet mohl chlubit.

Tým bez trenéra Zinedina Zidana a útočníka Cristiana Ronalda okomentoval po půlsezóně bývalý hráč Realu Madrid Clarence Seedorf, který se ovšem proslavil spíše v AC Milán. Nizozemský exreprezentant a současný kouč kamerunské reprezentace strávil na Santiago Bernabeu čtyři sezóny mezi lety 1996 a 2000.

"Kdyby byl Ronaldo stále v Realu, určitě by tým byl jistější. Ale nemyslím si, že by výsledky byly jiné. Větší ztráta pro Real Madrid je odchod Zinedina Zidana. V Realu vybudoval velký tým a každý jeho nástupce by to měl těžké stejně jako Lopetegui," začal Seedorf. Realu tedy více ublížil odchod Zidana než Ronalda. Aspoň tedy podle bývalé hvězdy.