Pilař viděl Sigmu, která se bála: Každý teď musíme začít u sebe a ukázat sílu

Třicetiletý záložník Sigmy Václav Pilař odehrál v prvním jarním kole proti Jablonci kompletních devadesát minut. Nepříjemné domácí porážce se mu však zabránit nepodařilo a jeho hanácký zaměstnavatel zůstal čtrnáctý.

Pilař viděl Sigmu, která se bála: Každý teď musíme začít u sebe a ukázat sílu

"Báli jsme se hrát. Nehráli jsme, co jsme chtěli. Měli jsme tam toho málo. Přišlo mi, že jsme to honili pořád někde nahoře, byli jsme bojácní a neudrželi jsme vepředu balony," smutnil svěřenec kouče Václava Jílka.

Pro olomoucký kádr to však může být poučením pro příští duel ve vršovickém Ďolíčku, který je na programu v sobotu 16. února od 15:00. "Teď musíme ukázat sílu. Sice jsme prohráli, ale je třeba se soustředit na další zápas. Každý musíme začít u sebe, najít sami v sobě sílu a pracovat jako mančaft," pokračoval kolega Plška, Housky, Falty, Texla a spol.

V metropoli proti Klokanům, kteří před pár dny málem remizovali na Letné, však budou Sigmě chybět Nešpor a Kalvach, kteří si musí odpykat trest za karty. "Bude to těžké stejně jako každý zápas. Musíme přidat a zlepšit se ve všech aspektech," burcoval bývalý středopolař Wolfsburgu, Freiburgu, Liberce a Plzně.

Pomoc silným? Sparta i Slavia kopaly své penalty podle pravidel. Ovšem podle zastaralých pravidel. Video za to nemůže