Solskjaer: Cítíme, že momentálně jsme schopni zdolat každého soupeře

Solskjaer: Cítíme, že momentálně jsme schopni zdolat každého soupeře

Norský manažer Ole Gunnar Solskjaer je v barvách Manchesteru United stále neporažen (zatím má na kontě kromě jedné remízy samé výhry) a i díky němu už Paris Saint-Germain není v osmifinálové fázi Ligy mistrů takovým favoritem, jak by se těsně po losu mohlo zdát.

"Po osmifinálovém losu byl PSG jednoznačným favoritem. Nevím, jestli se na tomhle tvrzení něco změnilo, to zjistíme až v průběhu zápasu. My ale cítíme, že momentálně jsme schopni zdolat každého soupeře," uvedl pětačtyřicetiletý odborník s minulostí v Molde.

Na Old Trafford půjdou Rudí Ďáblové po výsledku, který by jim dal do odvety v Parku princů pohodlnou pozici. "Je to výzva, ze které mám už teď mrazení po těle. Pohárová matematika je jasná. Pokusíme se doma udělat takový výsledek, který nám dá šanci do odvety," doplnil před úterním večerním soubojem v divadle snů šéf Pogby, Maty, Lukaka a spol.

Jistou úlevu . minimálně z papírového hlediska - může pro dvacetinásobného šampiona Anglie představovat fakt, že aktuálnímu lídrovi Ligue 1 budou na rudé straně Manchesteru chybět jak Neymar, tak Cavani. "Nejsme zrovna v nejlepším rozpoložení. Potřebujeme najít řešení, jak Neymara s Cavanim nahradíme. V žádném případě ale neztrácíme sebevědomí, to by byla cesta do pekla. Možná že nebudeme potřebovat plán B, jako spíš plán C nebo D, ale zůstáváme rozvážní. Zranění k fotbalu prostě patří," uzavřel německý kormidelník na lavičce Paříže Thomas Tuchel, jenž už podle všeho bude moci využít alespoň italského štírka Marca Verrattiho.