Šestá zimní posila Bohemians s velkou ambicí prosadit se v Evropě má být obohacením pro českou ligu

Bohemians 1905 jsou po Hůlkovi, Pokorném, Levinu, Puškáčovi a Vackovi bohatší o šestou zimní posilu, kterou se stal čerstvě jednadvacetiletý bahrajnský útočník Mohamed Jasim Marhoon, jenž dorazil do české metropole na přestup z Al-Riffy.

Šestá zimní posila Bohemians s velkou ambicí prosadit se v Evropě má být obohacením pro českou ligu

S příchodem reprezentanta své země, který odehrál na nedávném Asijském poháru všechny čtyři duely svého výběru, pomohla Klokanům agentura Sport Invest.

"Mohamed Marhoon je dalším hráčem z regionu středního východu, který bude chtít navázat na skvělé představení Júsufa. Je dobrou zprávou, že se oba bahrajnští fotbalisté potkají v týmu Bohemians, aklimatizace tak pro Marhoona bude o to jednodušší. Měli jsme možnost vidět ho na vlastní oči, pro českou ligu bude nepochybně obohacením. Navíc se jedná o hráče, který má velkou ambici prosadit se ve fotbalové Evropě," citoval web bohemians.cz slova agenta Viktora Koláře.

Trenér Martin Hašek ho bude moci využít jak na kraji záložní řady, tak na podhrotu. "Marhoon je hráč, který pasuje do výběru hráčů, na nějž se dívám. Je to mladý kluk, dostatečně rychlý, šikovný a dostává se do zakončení," pokračoval na stránkách bohemians.cz vršovický stratég.

Jeho první soutěžní chvíle v novém zelenobílém trikotu mohou přijít již v sobotu v rámci 21. kola Fortuna:ligy proti hůře postavené Sigmě Olomouc.