Vrátí se Coutinho do Premier League? O bývalou hvězdu Liverpoolu stojí dva týmy!

Vrátí se Coutinho do Premier League? O bývalou hvězdu Liverpoolu stojí dva týmy!

Phillipe Coutinho loni v lednu vyměnil Liverpool za Barcelonu. Rýsuje se v létě jeho návrat do anglické Premier League? O brazilskou hvězdu v barvách katalánského klubu stojí rovnou dva tamní kluby - Manchester United a Chelsea. 

Coutinho do Barcelony přišel jako náhrada za Neymara, to se mu ale zatím nedaří. Nedalo by se říct, že se neprosadil, podává dobré výkony, na ty Neymarovy to ale zdaleka nestačí. I přesto je Coutinho s Messim a Suarézem v útoku nebezpečný a s týmem útočí na druhý ligový titul v řadě.

O brazilského ofenzivního univerzála stojí dva prestižní kluby. První z nich, Manchester United, zatím neví, kdo bude hlavním koučem týmu v příští sezóně. Může to být Zinedine Zidane, Antonio Conte či někdo jiný, zatím to ale vypadá, že Ole Gunnar Solskjaer si za dobré výkony vyslouží dlouhodobou smlouvu.

Právě Solskjaer si Coutinha vyhlídl a rád by jej přivedl. O hráče má ale zájem i Chelsea. Její trenér Maurizio Sarri sice narozdíl od Solskjaera nemá žádný dočasný úvazek, kvůli ne zrovna příznivým výkonům je ale možné, že bude na konci sezóny odvolán. Do Chelsea by Coutinho nejspíše přišel jako náhrada za Hazarda, který je spojován s přestupem do Realu Madrid.

Barcelona ale podle představitelů klubu udělá vše proto, aby brazilského forvarda udržela a aby odchodu zabránila.