Prošel Manchesterem, Londýnem i Liverpoolem. Teď si může Sturridge vyzkoušet další adresu z anglické TOP 6

Tottenham Hotspur má zájem upsat devětadvacetiletého anglického reprezentanta Daniela Sturridge, jenž odehrál v této sezoně Premier League za Liverpool pouze 270 minut čistého času.

Prošel Manchesterem, Londýnem i Liverpoolem. Teď si může Sturridge vyzkoušet další adresu z anglické TOP 6

Bývalý útočník Manchesteru City, Chelsea, West Bromwiche či Boltonu Wanderers má na Anfield Road smlouvu už jen do konce právě probíhající sezony.

Svěřence německého manažera Kloppa by ráda přivítala celá řada anglických i zahraničních klubů a mají šanci, protože sám střelec už nechce být náhradníkem navždy...

List Daily Mail hlásí, že londýnští Spurs by rádi Sturridgem alternovali svého nejlepšího kanonýra Harryho Kanea. Tím spíš, že "lví král" Fernando Llorente s největší pravděpodobností britskou metropoli v létě opustí.

V roce 1882 založená tradiční londýnská značka, které momentálně patří v tabulce třetí místo, by ráda navýšila počet anglických plejerů v kádru, samotný nynější kolega Firmina, Salaha, Maného a spol. by pak mohl být v pokušení, aby zůstal mezi nejlepší anglickou šestkou a bojoval o titul a evropské poháry.