Ramos má před sebou další velký milník. Před kapitánem Realu už je pouze 6 madridských velikánů

Dlouholetý španělský reprezentant Sergio Ramos má před sebou jubilejní 600. soutěžní zápas v barvách slovutného Realu Madrid. Stane se tak ve středu večer na půdě Ajaxu Amsterdam.

Ramos má před sebou další velký milník. Před kapitánem Realu už je pouze 6 madridských velikánů

Dvaatřicetiletý mistr světa i Evropy s 599 dosavadními vystoupeními za Los Blancos nasbíral za posledních čtrnáct let 20 trofejí včetně čtyř prvenství v nejprestižnější Lize mistrů a podle všeho hned tak nekončí...

"Nastoupit na 600 zápasů za Real Madrid není lehké. Zapsal se do historie tohoto klubu a všichni doufáme, že za nás odehraje ještě velkou spoustu zápasů," nechal se slyšet před středeční Champions League kouč Santiago Solari.

Před bývalým stoperem Sevilly, který svého času měnil dres za 27 milionů eur, už je v klubové hierarchii na San Bernabéu už jen šest legendárních tváří.

Fernando Hierro a Francisco Gento jsou na 601 zápasech, což kolega Marcela, Balea či Benzemy překoná velmi brzy. Carlos Santillana skončil na 645 duelech, Manuel Sanchís na 710 startech, Iker Casillas na 725 utkáních a absolutní rekordman Raúl Gonzáles na 741 kláních.

Pakliže kapitánovi španělského titána vydrží zdraví a výkonnost, v ohrožení jistě bude i historické první místo pořadí.