Po "kanáru" od City je Sarri favoritem na nejbližší vyhazov. Zaujme jeho místo Zidane?

Porážka 0:6 na hřišti Manchesteru City by mohla být osudová pro Maurizia Sarriho. Manažer Chelsea je momentálně největším favoritem na vyhazov ze všech trenérů týmů Premier League. A vystřídat by jej mohl třeba Zinedine Zidane.

Po "kanáru" od City je Sarri favoritem na nejbližší vyhazov. Zaujme jeho místo Zidane?

Do poločasu 4:0 pro City, pak ještě dva góly navrch a tenisový "kanár" byl na světě. Fotbalisté Chelsea odjeli z Etihad Stadium jako zpráskaní psi a židle, která už takhle nebyla pod italským koučem úplně stabilní, se ještě o poznání více rozviklala.

Už před utkáním v Manchesteru prosákly informace o tom, že majitel Chelsea Roman Abramovič není úplně spokojen s tím, jak se daří jeho týmu. A víkendový výsledek mu na náladě asi moc nepřidal. Britští bookmakeři dokonce „favorizují“ Sarriho v sázce na to, kdo bude dalším manažerem, který skončí u některého z týmů Premier League.

A podle britského Daily Mailu by jej mohl na Stamford Bridge nahradit třeba Zinedine Zidane. Představitelé londýnského klubu už tímto směrem dokonce měli podniknout některé kroky.

Bývalý francouzský reprezentant je volný od té doby, co po vítězství v loňském ročníku Ligy mistrů překvapivě skončil na lavičce Realu Madrid. Není ale jediným, o kom se v souvislosti s Chelsea mluví. Ve hře jsou i taková jména jako Gianfranco Zola, který je momentálně Sarriho asistentem, nebo velmi žádaný trenér současnosti Mauricio Pochettino.