Fleišman: V Liberci stále bydlím, mám tam spoustu kamarádů, ale na hřišti samozřejmě neznám bratra

Jednadvacáté kolo zavane pátý Baník na půdu sedmého Slovanu a pikantní bude sobotní měření sil hned pro několik hráčů včetně velezkušeného krajního obránce s novou smlouvou Jiřího Fleišmana.

Fleišman: V Liberci stále bydlím, mám tam spoustu kamarádů, ale na hřišti samozřejmě neznám bratra

"Samozřejmě se těším. V Liberci stále bydlím, mám tam spoustu kamarádů, ale na hřišti samozřejmě neznám bratra. Motivaci mám na každý zápas stejnou – vítězství. Ztratili jsme dva body na Dukle, chceme si to vynahradit s Libercem. Bude to těžký zápas, ale my půjdeme za vítězstvím a třemi body," burcoval na webu fcb.cz kolega Baroše, Filla, Stronatiho a spol.

Liberecký projev mu přijde sympatický. "Oni mají takový zajímavý styl hry. Hodně roztahují hřiště, uprostřed mají Breiteho, který hodně běhá. Teď tam přišel Kozák jako velká osobnost a spousta těch akcí může jít přes něj. Vrátí se jim do sestavy Potočný, má dobrou střelu. Mají ten mančaft dobře poskládaný, ale my půjdeme za vítězstvím," zopakoval někdejší zadák Mladé Boleslavi.

Jeho chlebodárce má na podještědský celek, který v minulém kole deklasoval Příbram, sedmibodový náskok. "Víme, že Liberec se tlačí ze sedmého místa do té první skupiny, ale zase tak moc na tabulku nekoukáme a neřešíme. Nechceme si tím zatěžovat hlavu. Soustředíme se na sebe a je to jen o nás. Máme kvalitní tým a chceme Liberec porazit," jel si svou svěřenec trenéra Bohumila Páníka, jehož vyjádření vyšlo na stránkách fcb.cz.