Icardi je blízko exodu z Interu. Jaké tři destinace se jeví jako nejpravděpodobnější

Zkušený argentinský střelec Mauro Icardi je stále blíže odchodu z Interu Milán. Letošní sezóna není pro italský klub zatím nikterak oslnivá a v posledních zápasech přišel osvědčený útočník i o kapitánskou pásku. I proto se opět hojně spekuluje, kam v létě zamíří. Tyto tři destinace se jeví jako nejpravděpodobnější.

Icardi je blízko exodu z Interu. Jaké tři destinace se jeví jako nejpravděpodobnější

3) Barcelona

Katalánský gigant již v létě sondoval možnost, jak argentinského útočníka ulovit. Svou roli by mohl sehrát i jeho krajan Lionel Messi, na jehož volání by mohl Icardi slyšet. Stále více se proslýchá, že by Camp Nou mohl opustit uruguayský legionář Luiz Suárez, a právě hlavní palebná síla Interu by jej mohla zastoupi.

2) Real Madrid

Také druhý gigant z LaLigy hledá schopného střelce. Po odchodu Ronalda chybí Bílému baletu efektivita v koncovce, přestože se to v posledních zápasech zlepšilo. Bale je opět spojován s návratem do Premier League, odchod Benzemy se skloňuje již delší dobu. Real argentinského útočníka bedlivě sleduje a očekává se, že po sezóně na něj zacílí.

1) Juventus

Před pár týdny se objevila informace, že by se Icardi zamlouval i Juventusu. Vládce Serie A z posledních let moc dobře ví, že argentinský legionář je na italskou nejvyšší soutěž navyklý a také moc dobře ví, co od něj může očekávat. Icardi by mohl nahradit Dybalu, který by mohl zamířit do Realu Madrid, který by opačným směrem poslal Marcela a Isca.