Benzema požádal vedení o zvýšení platu. Dočká se místo toho rozvázání spolupráce?

Jednatřicetiletý francouzský útočník Karim Benzema slouží věrně na San Bernabéu již od roku 2009. Odchovanec Lyonu požádal vedení o platové zvýšení, ale je možné, že vyslyšen nebude. Již delší dobu je spojován s odchodem z Realu a v létě plánuje Bílý balet přivést nového střelce, možná i rovnou dva, aby byl zase nebezpečný v koncovce.

Benzema požádal vedení o zvýšení platu. Dočká se místo toho rozvázání spolupráce?

Benzema nemá špatné statistiky, ale také nikterak zářné, jak by Real po odchodu Ronalda potřeboval. Stáje častěji se ozývají hlasy, že to má v Madridu spočítané. V právě probíhající sezóně je hlavním střeleckým tahounem, ale španělský gigant chce více a hledá ještě někoho lepšího. Jmen spojených s letním příchodem je celá řada.

Benzema se prý dožaduje platového ohodnocení, které má Ramos. Podle posledních informací se o jeho služby zajímají Chelsea a Manchester United. Vedení by místo přidání mohlo ukázat na východ a francouzského legionáře bez vrásek ve tváři poslat do Premier League.

Mnohem schůdnější variantou je pro Bílý balet prodej do Chelsea, neboť ze Stamford Bridge by rádi přivedli Edena Hazarda. Ten se před pár dny nechal slyšet, že už má o své budoucnosti jasno. Současná výsledková mizérie Blues nahrává španělskému klubu do karet. Belgické křídlo by na San Bernebéu mohlo v létě zamířit a kromě tučné sumy by Bílý balet poslal opačným směrem právě Benzemu.