Přestupy neřeším, to ať dělá vedení klubu, šokuje Allegri

Přestupy neřeším, to ať dělá vedení klubu, šokuje Allegri

Někteří trenéři nemyslí nic jiného než na to, kterého hráče do svého klubu přivedou, to ale rozhodně není případ kouče Juventusu Massimiliana Allegriho. Ten podle všeho všechny transfery nechává na vedení klubu, kde působí i Pavel Nedvěd. 

To Allegri řekl v souvislosti s Maurem Icardim, jenž je spojován s odchodem na Allianz Stadium. (Bývalý) kapitán Interu Milán není prý na San Siru spokojen a zajímá se o něj vícero klubů - Real Madrid, Manchester United, Bayern Mnichov a právě Juventus. Ten má ale útok už tak až příliš nabitý. 

Stará dáma má momentálně v útoku příliš mnoho hvězd. Tou nejlepší je Cristiano Ronaldo. Vedle něj v útoku Juventusu střílí góly například i Mario Mandžukič, Douglas Costa či Paulo Dybala. Všichni tito muži přišli do Turína v době, kdy byl trenérem týmu právě Massimiliano Allegri. Ten ale ani jeden transfer neinicioval. 

Dokonce ani ten Ronaldův. Pětinásobný držitel Zlatého míče přestoupil do Juventusu loni v létě za 100 milionů euro, S jeho příchodem se ale samozřejmě smířil, jak by ne, a přizpůsobil mu taktiku týmu. Takhle to Allegri dělá se všemi posilami, ať to je či není Ronaldo.

"Přestupový trh Juventusu? O tom já nic nevím," usmívá se italský trenér. "V létě jdu raději na drink pláž než na schůzky s agenty hráčů. Přestupy řeší náš klub," pokračuje Allegri. "A Icardi? Je to skvělý útočník, ale ať rozhodne Inter a Juventus. Ale hodnocení nechám na Spalettim, to on je jeho trenér," vyjádřil se k argentinskému útočníkovi Allegri.