Věnovali jsme soupeři penaltu, rozčiluje se po prohře v Příbrami Pivarník

OBSAHUJE OHLASY

Zlín prohrál v jarní části pod trenérem Romanem Pivarníkem i druhý zápas. Po prohře na Slovácku tentokrát Zlínští podlehli Příbrami 2:3. Právě nový kouč Ševců byl z výsledku i hry zklamaný, jeho oponent Josef Csaplár měl pochopitelně větší radost.

Věnovali jsme soupeři penaltu, rozčiluje se po prohře v Příbrami Pivarník

Zlín se sice dostal do vedení, před koncem prvního poločasu byla ale nařízena penalta, kterou poté proměnil příbramský Rezek a vyrovnal tak na 1:1. "Místo abychom hráli dál kombinačně svoji hru, tak uděláme před pauzou penaltu a necháme soupeře vyrovnat," byl ze situace naštvaný kouč Zlína.

"Navíc jsme pak nechytli úvod druhé půle," pokračoval Pivarník. "Chybí mi tam u hráčů větší agresivita a více náběhů,“ zamrzelo bývalého trenéra Plzně, Zbrojovky Brno či Bohemians. Právě s Klokany se zlínský tým utká příští týden a bude útočit na první body v roce 2019 a v jarní části sezóny.

Ani Příbrami se prvním utkání nevydařilo, v Liberci prohrála vysoko 0:4. Doma se Zlínem si to ale napravila. Právě úvod druhého poločasu byl pro zápas klíčový. Ve 49. minutě poslal domácí do vedení Jablonský a o dvanáct minut později zvýšil na 3:1 Mingazov. Trefa Vyhnala poté znamenala už jen snížení na konečných 3:2.

"Bylo to utkání, kde se potkal výkon s výsledkem a divák se pobavil. Předvedli jsme zajímavý fotbal a už před inkasovaným prvním gólem jsme měli několik slibných akcí. Musím pochválit hráče, že se dokázali zvednout a výsledek otočit,“ ohodnotil utkání boss příbramské lavičky Josef Csaplár.

(zdroj: fotbal.idnes.cz)