Bohemka byla lepší, uznává Jílek. Haška mrzí, že Klokani výkonostně nezopakovali zápas se Spartou

Bohemka byla lepší, uznává Jílek. Haška mrzí, že Klokani výkonostně nezopakovali zápas se Spartou
OBSAHUJE OHLASY

Sigma Olomouc po prohře s Jabloncem v "sestupovém souboji" zvítězila na hřišti Bohemians nejmenším možným rozdílem 1:0. Václav Jílek, trenér Olomouckých, však s výkonem svého týmu spokojený nebyl. To ostatně ale ani Martin Hašek z Bohemians.

„Myslím, že dneska jste si fotbalové krásy moc neužili stejně jako diváci. Spíše to bylo hodně bojovné utkání, hodně nasazení, myslím si, že málo kvality, hodně práce od hráčů soupeře i od našich,“ smutnil Jílek. "Z celkového pohledu jsme vyhráli zaslouženě," překvapil však. Jediný gól utkání vstřelil právě hráč Olomouce Sladký.

„Dnes jsme byli postaveni před jednoznačnou situaci, že to utkání potřebujeme zvládnout a uvědomovali jsme si, že i bod je v našem stavu málo. Myslím si, že kromě prvních 15 minut byla Bohemka lepší. Hlavně po tom gólu, který byl trošku šťastný, jsme pracovali dobře do defenzivy," pokračoval šéf lavičky Sigmy.

"Jsme schopní, jak jste viděli před týdnem, sehrát velmi zajímavý zápas na Spartě," odkazoval trenér Hašek na utkání se Spartou minulý týden, které Klokani sice prohráli, byli však Letenským nejméně vyrovnaným soupeřem.

"S dobrou organizací hry, s kondiční připraveností a s brejkovými situacemi vypadáme zajímavě, ale když se pak hraje doma se soupeřem do plných, který navíc při první šanci vstřelí gól, tak se ukáže reálná síla. Ta prostě v tuto chvíli není a nějakou chvíli nebude, do té doby, než se ti hráči uzdraví a natrénují,“ pokračoval s hodnocením Hašek. 

(zdroj: fotbal.idnes.cz)