Na Beauguela se byla podívat rodina a ten prožil explozi radosti: A teď už musíme takto pokračovat do konce sezony

Na Beauguela se byla podívat rodina a ten prožil explozi radosti:  A teď už musíme takto pokračovat do konce sezony
OBSAHUJE VIDEO

Jasně největší šlágr jednadvacátého ligového kola ve Štruncových sadech rozhodla útočná tykadla domácí Viktorie Tomáš Chorý a Jean-David Beauguel.

Prvně jmenovanému se tři body hodnotily krásně. "Přišlo přes 11 tisíc lidí, kteří nás fantasticky podporovali, patří jim velké díky. Z velké části je tohle vítězství i pro ně. Jsem rád, že jsme jim to výsledkem 2:0 a tou předvedenou hrou vrátili," liboval si exolomoucký obr, jehož slova vyšla na fcviktoria.cz.

Jeho gólovou oslavu přibrzdilo čekání na verdikt videorozhodčího, alespoň se však mohl veselit hned dvakrát. "Byla to pak taková dvojitá radost. Po gólu jsem slyšel hvizd, tak jsem se bál, ale rozhodčí to pak uznal a vypukla pravá radost. Už jsem kolem sebe měl kluky a byl to nádherný pocit. Druhý poločas jsme pak okořenili druhým gólem a tři body máme doma," doplnil nejvyšší člen plzeňského kádru, který nyní ztrácí na vedoucí Slavie pouhé tři body.

Skóroval také bývalý střelec Dukly či Zlína Jean-David Beauguel, kterému start na západě Čech vychází. "Skvělé! Vyhráli jsme proti Záhřebu a zvládli i důležitý zápas se Slavií. V boji o titul jsme se jim tak přiblížili. V neděli nám strašně pomohli fanoušci, je to dobré vítězství před odvetou v Záhřebu. Byla to taková exploze radosti. Už jsem se prosadil v Boleslavi, kde jsem si to moc užil, ale to bylo na hřišti soupeře... Hrozně jsem chtěl skórovat i doma. Ještě k tomu proti Slavii, navíc tu byla moje rodina – perfektní pro nás pro všechny. A teď už musíme takto pokračovat do konce sezony," burcoval své kolegy nový svěřenec Pavla Vrby.

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.