Sáček: S Bohemkou nám chyběla myšlenka, na to se musíme před Duklou zaměřit

Sáček: S Bohemkou nám chyběla myšlenka, na to se musíme před Duklou zaměřit

Sparta má před sebou premiérový jarní výjezd sezony a je to ten nejkrajší, neboť se představí na dejvické Julisce, kde je doma aktuálně šestnáctá Dukla.

Důležitý letenský středopolař Michal Sáček by se v pondělí večer rád poučil z předchozího utkání s Klokanům, které sice přineslo tři body, ale herně to žádná velká sláva nebyla...

"Samozřejmě jsme za tři body s Bohemkou rádi, ale ukázalo se, že je toho ještě hodně, na čem je třeba dál pracovat. Zejména ve druhé půli nám chyběla finální fáze, měli jsme sice náznaky ze stran, ale centry nepřicházely, zbytečně jsme to obtáčeli. Chyběla nám myšlenka, na to se musíme před Duklou zaměřit," burcoval svěřenec kouče Zdeňka Ščasného.

Tím, že je tým Romana Skuhravéh na chvostu tabulky, by se slavné "S" nerado ukolébalo. "Takhle soupeře vůbec nerozlišujeme, to, že je Dukla poslední, v zápase se Spartou nic neznamená. Může to být o to těžší, budou si chtít dokázat, na co mají. Víme, že naše venkovní zápasy nebyly ideální, ale tenhle rozhodně musíme zvládnout," pokračoval dvaadvacetiletý středopolař, jehož slova vyšla na webu sparta.cz.

Teprve podruhé po svém přestupu do Sparty se na Julisku vrátí bývalý zadák Dukly Lukáš Štětina. Jistou pikantnost tak pořád cítí. "Dlouhou dobu jsem tam působil, a i když se jejich fotbal trochu změnil, pořád platí, že neustoupili od kombinační hry. Musíme dávat pozor na to, abychom nikde nezaspali. Na Julisce je navíc o něco větší hřiště, což Dukle svědčí. O to důležitější bude, abychom správně pokrývali prostory a do ničeho je nepustili," uzavřel stránkami sparta.cz citovaný slovenský obránce, jehož chlebodárce by se mohl v případě triumfu bodově dotáhnout na třetí Baník.

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.