Příbram přivedla nejen Matouška, ale i Vůcha, který se do známého prostředí vrátil z Kazachstánu

Příbram přivedla nejen Matouška, ale i Vůcha, který se do známého prostředí vrátil z Kazachstánu
OBSAHUJE VIDEO

Osmadvacetiletý záložník Egon Vůch, který v Česku nastupoval za Teplice, Plzeň či Liberec, se po své kazachstánské misi, v rámci níž oblékal trikoty tamního Tobolu a Šachtaru Karaganda, přesunul zpět na domácí půdu.

Po dvou týdnech trénování s áčkem Příbrami se šikovný středopolař upsal právě klubu sídlícímu u řeky Litavky a byl nominován již na utkání se Zlínem. Ačkoliv si proti Ševcům ještě nezahrál, v jarní části sezony by se na trávnících objevit měl. Hned poté, co nabere kondici po tréninkovém výpadku.

Vůch už v minulosti Příbramí prošel (před deseti lety v dorostu připravoval branky Tomáši Wágnerovi) a nevrací se tak do zcela neznámého prostředí.

"Upeklo se to hrozně rychle, dá se říci, že za tři dny. Kontaktoval mě Petr Větrovský, poté jsme si zavolali s panem Starkou, následně jsem přijel do Příbrami a hned jsme se domluvili," uvedl nový spoluhráč Jablonského, Matouška, Rezka a spol.

Ten ještě pořád pošilhává po fotbalu v cizině, ale nyní by se rád ukázal opět ve Fortuna:lize. "Bránu do zahraničí na léto jsem určitě nezavřel. Budu o něčem přemýšlet, ale momentálně chci být doma a rozehrát se. Měl jsem totiž tříměsíční pauzu a to je hrozně znát," přiznal Vůch, který během svého zahraniční mise nastupoval výhradně na umělce.

Tento týden ho čeká další práce na fyzičce, aby byl připraven zasáhnout do hry alespoň proti Sigmě Olomouc.