Ronaldo nebo Messi? Spoluhráč obou hvězd odkryl tajenku...

Argentinský křídelník Paulo Dybala je jeden z mála fotbalistů, jenž má to štěstí zahrát si jak s Cristianem Ronaldem, tak s Lionelem Messim. S portugalskou superhvězdou nyní válí v útoku Juventusu Turín, vedle Messiho zase nastupuje v argentinské reprezentaci. Jak hodnotí tyto dva fotbalisty?

Ronaldo nebo Messi? Spoluhráč obou hvězd odkryl tajenku...

Není nejspíš nikdo jiný, kdo by lépe posoudil kvality obou mužů, než právě Dybala. Stejnou zkušenost má za sebou ovšem Angel di Maria, André Gomes či Gonzalo Higuaín. Dybala si samozřejmě váží, že má tu čest si zahrát s pravděpodobně dvěma nejlepšími hráči v historii fotbalu.

S Ronaldem zatím v Juventusu hraje pouze půl roku, i přesto ale říká: "Za tu dobu jsem se od něj naučil. Je to perfektní hráč. Pomáhá nám i trenér Allegri, jenž přizpůsobuje taktiku naší spolupráci. Jsem opravdu rád, že hraji vedle něho," říká Dybala před zápasem Ligy mistrů s Atleticem Madrid, proti kterému Ronaldo v La Lize odehrál opravdu hodně, navíc vstřelil tomuto týmu 22 branek a třikrát zaznamenal hattrick.

"Samozřejmě srovnání s Messim je na místě. Oba to jsou výborní hráči a já mám tu čest, že s oběma hraji. Nedokáži však říct, kdo je lepší. Oba jsou výjimeční," praví argentinský křídelník s polskými předky. Je totiž každého věc, zda preferuje Ronalda či Messiho...