Měl by odejít do Madridu, nabádá belgická legenda Hazarda! Jinak se nezlepší, tvrdí

Měl by odejít do Madridu, nabádá belgická legenda Hazarda! Jinak se nezlepší, tvrdí

Eden Hazard je po celou právě probíhající sezónu spojován s odchodem z Chelsea do Realu Madrid. Hazard má údajně ve své hlavě jasno, na veřejnost ale z jeho úst žádná informace zatím neunikla. Hazardův transfer na San Bernabeu ale podporuje vícero hvězd.

A to včetně bývalých hvězd. Konkrétně bývalý belgický útočník konžského původu Emile Mpenza. Ten za belgickou reprezentaci odehrál 57 zápasů a připsal si i 19 branek. V tomto ohledu už je Hazard lepší, i přesto je ale Mpenza někdejší ikona reprezentace země z Beneluxu. Ten krátce působil v Manchesteru City, nejlépe ho však znají v Schalke, Hamburku či domácím Standartu Lutych.

Právě Mpenza podporuje Hazarda, aby Stamford Bridge opustil. Prý se v Chelsea už nemá co naučit. "Do historie Blues se zapsal už dost a nyní je čas, aby se prosadil i v jiném klubu. Real Madrid je pro něj vhodný klub. Vyhráli třikrát v řadě Ligu mistrů, to se Hazardovi s Chelsea nepodařilo ani jednou," začal Mpenza.

"Jestli se chce ještě zlepšovat, měl by přestoupit. A není pro něj vhodnější destinace než Real Madrid," domnívá se bývalý útočník belgické reprezentace. Je dost pravděpodobné, že se tento přestup v létě uskuteční. Real Madrid stále shání náhradu za Cristiana Ronalda a moc vhodnějších kandidátů než Hazard neexistuje...