Měl by odejít do Madridu, nabádá belgická legenda Hazarda! Jinak se nezlepší, tvrdí

Eden Hazard je po celou právě probíhající sezónu spojován s odchodem z Chelsea do Realu Madrid. Hazard má údajně ve své hlavě jasno, na veřejnost ale z jeho úst žádná informace zatím neunikla. Hazardův transfer na San Bernabeu ale podporuje vícero hvězd.

Měl by odejít do Madridu, nabádá belgická legenda Hazarda! Jinak se nezlepší, tvrdí

A to včetně bývalých hvězd. Konkrétně bývalý belgický útočník konžského původu Emile Mpenza. Ten za belgickou reprezentaci odehrál 57 zápasů a připsal si i 19 branek. V tomto ohledu už je Hazard lepší, i přesto je ale Mpenza někdejší ikona reprezentace země z Beneluxu. Ten krátce působil v Manchesteru City, nejlépe ho však znají v Schalke, Hamburku či domácím Standartu Lutych.

Právě Mpenza podporuje Hazarda, aby Stamford Bridge opustil. Prý se v Chelsea už nemá co naučit. "Do historie Blues se zapsal už dost a nyní je čas, aby se prosadil i v jiném klubu. Real Madrid je pro něj vhodný klub. Vyhráli třikrát v řadě Ligu mistrů, to se Hazardovi s Chelsea nepodařilo ani jednou," začal Mpenza.

"Jestli se chce ještě zlepšovat, měl by přestoupit. A není pro něj vhodnější destinace než Real Madrid," domnívá se bývalý útočník belgické reprezentace. Je dost pravděpodobné, že se tento přestup v létě uskuteční. Real Madrid stále shání náhradu za Cristiana Ronalda a moc vhodnějších kandidátů než Hazard neexistuje...