Trubač přišel o slávistický status docela rychle, Sklářům děkuje za vloženou důvěru

Trubač přišel o slávistický status docela rychle, Sklářům děkuje za vloženou důvěru

Středopolař Daniel Trubač už není kmenovým hráčem Slavie. Předposlední únorovou středu roku 2019 se stal majetkem Teplic, ve kterých až dosud pouze hostoval.

Perspektivní mladík s minulostí v Hradci Králové se dostal po příchodu kouče Stanislava Hejkala do základní sestavy Sklářů a ti usilovali o jeho přestup již od zimní přestávky. Vše se dotáhlo až nyní...

"O Dana Trubače jsme hodně stáli, proto jsme moc rádi, že se nám ho podařilo získat na přestup. Na podzim prokázal, že je to hráč s obrovskou kvalitou. Jde o mladého hráče, který by se měl ještě dále zlepšovat," zaznělo na stránkách fkteplice.cz z úst sportovního ředitele Štěpána Vachouška.

Jednadvacetiletý záložník, který přetavil patnáct startů v jedenu branku a jednu asistenci, je ze změny trikotu nadšen. "Z přestupu mám obrovskou radost. Chtěl bych poděkovat především své rodině za podporu, Slavii za to, že přestup umožnila a hlavně teplickému klubu za vloženou důvěru," doplnil spoluhráč Hory, Grigara, Ljevakoviče a spol.

Transfer pomohl dva dny před uzávěrkou dotáhnout agent Viktor Kolář. "Daniel v Teplicích prokázal, jak platným hráčem může být. V klubu si vybudoval pevnou pozici, vedení severočeského týmu hodně stálo o jeho setrvání na Stínadlech. Dan je v jednadvaceti letech už ostříleným ligovým fotbalistou, který má však obrovské předpoklady pro další zlepšení. Teplice v něm získávají inteligentního a poctivého hráče, který si navíc ke klubu i regionu vytvořil pevný vztah," uzavřel na webu fkteplice.cz manažer z agentury Sport Invest.