Zrada století? Sarriho by prý v Chelsea mohl nahradit Wenger

Chelsea má za sebou sérii špatných výsledků a v zákulisí anglického fotbalu se už mluví o možném vyhazovu pro italského trenéra Sarriho, jenž vede londýnský klub od léta loňského roku. Spekuluje se nejen o Sarriho konci, ale také o jeho možném nástupci a k celé situaci se anglickým médiím vyjádřil také bývalý brankář a legenda anglického fotbalu David Seaman.

Zrada století? Sarriho by prý v Chelsea mohl nahradit Wenger

„Podle mě by byl ideálním manažerem pro Chelsea Wenger. Je skvělý a ačkoliv řekl, že do Premier League by se nemohl vrátit, protože nechce hrát proti Arsenalu, teď už je podle mě situace úplně jiná. Do Chelsea by se hodil skvěle a byl by tam fantastický,“ prozradil Seaman v rozhovoru pro TalkSPORT.

Seaman byl ale největší část své kariéry mezi lety 1990 a 2003 brankářem Arsenalu a výroky o příchodu Wengera k jednomu z úhlavních rivalů pobouřil nemalou část fanoušků Gunners. Za Arsenal odchytal Seaman celkem 405 ligových zápasů a vyhrál dva tituly v Premier League. V tuto chvíli trénuje brankáře v amatérském londýnském klubu Wembley FC.

Arséne Wenger trénoval ve svém životě celkem čtyři kluby. Začínal v Nancy, aby v roce 1987 přešel do Monaka, kde strávil celkem sedm let. Po jednom roce v japonské Nagoje ale přišlo jeho nejslavnější angažmá, když strávil jen těžko uvěřitelných dvaadvacet let právě v Arsenalu. Od loňského léta je bez angažmá.