Icardi se vrací do Interu, nastoupit může už proti Rapidu

Argentinský útočník Mauro Icardi by se mohl po vyřazení z prvního týmu Interu Milán, k němuž došlo minulý týden, vrátit zpět do áčka slavného milánského celku. Icardi nehrál, protože s italským celkem odmítl prodloužit smlouvu a byla mu odebrána kapitánská páska, jejíž udělení Icardimu kritizovali skalní fanoušci milánského celku, kterým v žaludku leží, že je Icardi kritizoval.

Icardi se vrací do Interu, nastoupit může už proti Rapidu

Podle ověřených informací italských médií by se měl Icardi k týmu vrátit během tohoto týdnu a je možné, že zasáhne již do čtvrtečního zápasu Evropské ligy proti Rapidu Vídeň. „Všichni jsme o tom mluvili, všichni to řešili - ředitel, prezident, trenér. Prostě všichni. Doufáme, že nám co nejdřív zase pomůže a bude všechnov pořádku,“ vyjádřil se pro italský tisk Icardiho spoluhráč Candreva.

Čerstvě šstadvacetiletý Icardi se dlouhodobě netají zájmem o odchod z Interu do ještě většího klubu a právě to s největší pravděpodobností nejvíc souviselo s jeho odmítnutím prodloužení smlouvy. O to horší pozici teď bude mít u fanoušků Interu, kapitánskou pásku tedy v nejbližší době zpět pravděpodobně nestane.

Pro Inter je přitom klíčový. V loňské sezóně vstřelil skvělých 29 ligových gólů, v této sezóně už jich stihl nasbírat 9. Mezi lety 2009 a 2011 hrál, ještě jako mládežník, za španělskou Barcelonu.