Siegl stále sní o trénování ve Spartě: Určitě bych se tam chtěl jednou vrátit a pomoct jí

Čerstvě padesátiletý Horst Siegl stále hraje fotbal a to ve dvou dresech. Za béčko Jíloviště a pak za svůj Sigi Team, ve kterém je spousta hvězd, jeho bývalých spoluhráčů z Letné a dokonce i protihráčů.

Siegl stále sní o trénování ve Spartě: Určitě bych se tam chtěl jednou vrátit a pomoct jí

"Hrajeme, abychom pobavili lidi a udělali si žízeň. Tuhle neděli budeme k vidění v České Lípě," avizoval autor 176 prvoligových tref, s tím, že do svého výběru láká i přesně o tři roky mladšího Jaromíra Jágra, který ho neodmíl, takže je možná posílí během léta.

Tu a tam je bývalý český reprezentant se sedmi mezinárodními góly k vidění i na O2 TV Sport v expertské pozici. "Jsem blízko fotbalu. Baví mě to, ale ve studiu je to jiné, než když děláte spolukomentátora přímo na hřišti. Tam jsem fotbalu ještě blíž," uvedl v interview pro sport.cz vrstevník Petra Kouby, který si jako hráč zahrál kromě Sparty také za Kaiserslautern, Cheb, Příbram, Most či Viktorii Plzeň.

Pokud jde o jeho trénování, po asistentských začátcích ve Spartě a poté cestování s Jozefem Chovancem momentálně nemá nic, ale i v tomto oboru má pořád své cíle. "Sparta je nejkrásnější etapou mojí kariéry, mám ji v srdci. Určitě bych se tam chtěl jednou vrátit a pomoct jí," přednesl na stránkách sport.cz ten, jemuž v neděli na Letné před utkáním s Baníkem Ostrava předají památeční dres k padesátinám.