Co když nevyjde přestup Hazarda? Real Madrid má plán B!

Co když nevyjde přestup Hazarda? Real Madrid má plán B!

Real Madrid sice udělá vše pro to, aby získal Edena Hazarda, musí se ale vždy počítat i s neúspěchem. Co bude pro Bílý balet "plán B"? Jakou hvězdu by chtěl Real získat, pokud se přesun Hazarda z Londýna do Madridu nevydaří?

Los Blancos by se pokusili o zisk jiné hvězdy z Londýna. Nikoliv však z Chelsea, nýbrž z konkurenčního Tottenhamu. Řeč je samozřejmě o dánském ofenzivním záložníkovi Christianovi Eriksenovi. Ten za tento tým hraje už od roku 2013, nevyhrál však se Spurs žádnou trofej a to i přesto, že je Tottenham na vzestupu - hraje za něj Harry Kane, má nový stadion, účastní se pravidelně vyřazovací fáze Ligy mistrů.

Trofeje jsou ale trofeje, a na ty má rozhodně větší šanci v Realu Madrid. Vždyť tento tým třikrát v řadě ovládl Ligu mistrů. Po odchodu Zidana a Ronalda to tak jednoduché nebude (ačkoliv nebylo ani před tím), Real Madrid ale trofeje získává pravidelně a pokud se na San Bernabeu zdržíte, chtě nechtě nějaké ty trofeje získáte.

Eriksen by ale v Madridu rozhodně nebyl nějaký hráč navíc, samozřejmě by byl ve většině zápasů členem základní jedenáctky, dostal by prestižní číslo na zádech (proč ne "Ronaldovu" sedmičku?). Tottenham jej ale nebude chtít prodat a Bílý balet by vyšel na nemalý peníz. Možná by byl ještě dražší než Hazard.

LaLiga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.