Hrdý a pyšný Škoda přiznal po řadě změn obavy: Bál jsem se, že tam budu odříznutý, že tam budu sám

Hrdý a pyšný Škoda přiznal po řadě změn obavy: Bál jsem se, že tam budu odříznutý, že tam budu sám
OBSAHUJE VIDEO

Jedním ze čtvrtečních slávistických hrdinů v Genku byl autor dvou branek Milan Škoda. Kapitán slavného "S" z Edenu ukázal, že může být pro aktuálního ligového lídra stále velmi důležitou postavou.

"Je to skvělé vítězství. Myslím si, že si musíme strašně moc vážit toho, že jsme to takto zvládli. Byli jsme na ně dobře připraveni a vyšlo nám vše krásně. Postup řadím vysoko, hrozně moc si ho vážím. Po zápase jsem byl strašně pyšný jak na kluky, tak i na fanoušky. Všichni jsme si to užili a opravdu jsem byl hrdý," vyprávěl po závěrečném hvizdu bývalý útočník Bohemians 1905.

Nepovedený výkon z plzeňské Doosan arény je rázem zapomenut. "To je strašně důležité. Když se nám nepovede nějaký zápas, tak se dokážeme stmelit a následující těžký zápas zvládnout. V tom je naše síla," těšilo svěřence Jindřicha Trpišovského.

Jak se lídrovi kabiny líbily výkony hráčů, kteří v minulých zápasech nehráli? "Musím říct, že všichni podali skvělý výkon. Byl jsem i překvapen. Lukáš Masopust vlastně odehrál své první minuty ve Slavii, takže to pro něj bylo strašně těžké. Ibrahim Traoré také předtím ani nebyl na lavici, ale na druhou stranu o jeho kvalitách všichni víme. Tihle kluci to odehráli skvěle. I Alex Král – opravdu dobré výkony. Simon také nehrál, ale víme, jaký je Simon. Máme tři velmi vyrovnané stopery, ale tam jsem ani nevnímal, že je nějaká změna. Na začátku jsem se tolika změn samozřejmě bál. Bál jsem se, že tam budu odříznutý, že tam budu sám, ale opak byl pravdou. Myslím si, že to trenéři postavili skvěle a vyšlo nám to," pokračoval na webu slavia.cz kolega Olayinky, Tecla, Van Burena a spol.