Premier League vyhraje po 29 letech Liverpool! Alespoň se k tomu přiklání čtenáři eFotbal.cz

Právě teď se díky skóre vyhřívá na čele Premier League obhájce titulu Manchester City, který má stejně bodů jako druhý Liverpool, který absolvoval o jedno utkání méně. Nepříliš vzdálen je také třetí Tottenham a nutno podotknout, že to ještě bude ve zbývajícím ostrovním dění velmi zajímavé.

Premier League vyhraje po 29 letech Liverpool! Alespoň se k tomu přiklání čtenáři eFotbal.cz

V nedávno skončené anketě, ve které jsme se ptali na příštího mistra anglické nejvyšší soutěže, nasbíral nejvíce hlasů osmnáctinásobný šampion ligy z Anfield Road, který čeká na ligový primát od sezony 1989/1990, čili dlouhých 29 let.

Svěřenci německého manažera Kloppa nasbírali na portálu eFotbal.cz téměř 49 procent všech hlasů, čímž odsunuli na druhou příčku soubor Josepa Guardioly, pro který se vyslovilo něco málo přes 32 procent respondentů.

Londýnské značky Cheleea a Arsenal už jsou podle názoru lidu ze hry venku, což by mělo platit i pro Tottenham Hotspur, který přitom jako jediný ze zbytku peletonu tempu úvodních dvou mužstev stačí a neztrácí mnoho.

Více šancí však dávají hlasující příznivci i Manchesteru United, který se s manažerem Ole Gunnarem Solskjaerem probudil a v lize naposledy odešel poražen v polovině prosince roku 2018. Realita je ovšem taková, že jen na Kohouty má devítibodové manko a na úplné čelo je ztráta dokonce čtrnáctibodová, což je vzhledem ke zbývajícím 12 hracím dnů opravdu hodně.