Sýkora se vrací pod Ještěd: Je to jediný tým, kam bych teď šel. V létě se vrátím do základu Slavie

Sýkora se vrací pod Ještěd: Je to jediný tým, kam bych teď šel. V létě se vrátím do základu Slavie

Velký přetlak v kádru pražské Slavie odnesl také pětadvacetiletý záložník Jan Sýkora. V poslední možný den přestupů ho z Edenu na jaro uvolnili do Liberce, odkud v zimě roku 2017 do Vršovic přišel. Tehdy o něj měly zájem také Sparta a Plzeň. Několikanásobný reprezentant věří, že pod Ještědem získá opět herní praxi a v létě se vrátí do svého mateřského klubu.

Sýkora patří mezi kvalitní záložníky v české nejvyšší soutěži, ale velká konkurence ve Slavii ho odstavila na druhou kolej. Sešívaní ale nepouští svou oporu nadobro, neboť věří, že by jim mohl být ještě prospěšný. Do Slovanu se tak vrací jen na několik měsíců, aby získal herní praxi.

„Liberec je jediný tým v Česku, kam bych šel, takže jsem byl rád, že zde ta možnost byla. Jediná štace, kam bych teď na tři měsíce odešel. Chci se rozehrát a v létě se vrátit do základu Slavie,“ komentoval záložník své hostování na severu Čech.

V pátečním duelu Slovanu s Duklou ještě v základní sestavě neoperoval, ale je možné, že o týden později již bude k dispozici v ostře sledovaném duelu proti pražské Spartě. Jelikož přichází ze Slavie, není třeba se obávat o jeho motivaci. Na pražského rivala bude zcela jistě náležitě namotivován.

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.