Vaclík varoval před Slavií: Kluci v kabině se mě už na ně ptali a asi jsem jim na klidu nepřidal

Vaclík varoval před Slavií: Kluci v kabině se mě už na ně ptali a asi jsem jim na klidu nepřidal

Osmifinále Evropské ligy nebude pikantní jen pro Slavii, která se postaví zvučnému španělskému celku. Na opačné straně barikády se mezi tři tyče postaví česká reprezentační jednička Tomáš Vaclík, který v LaLize podává stabilní výkony. Sevilla je velice zvučný soupeř, ale český legionář varuje, že soupeř má svou sílu a kvalitu.

O víkendu čeká Sevillu pikantní duel ve španělské nejvyšší soutěži, neboť se postaví vedoucí Barceloně. Na sociálních sítích však Vaclík stihl několika postřehy hodnotit budoucí konfrontaci s lídrem české nejvyšší soutěže.

„Seděli jsme zrovna se spoluhráči na obědě po tréninku, sledovali jsme losování, a když jsem viděl, jak tam vypadává postupně jeden soupeř za druhým, povídám klukům: Podívejte, stoprocentně dostaneme Slavii. A taky že ano,“ komentoval výsledek losu na svém Facebooku.

„Je to neuvěřitelné. Než jsem přišel do Sevilly, co jsem v zahraničí, nikdy jsem soutěžní zápas proti českému týmu nehrál. A teď mě to po Olomouci čeká během jednoho půlroku už podruhé, to je slušná náhoda,“ culil se Vaclík při pomyšlení na dalšího soupeře v Evropské lize.

„Kluci v kabině se mě už na ně ptali a moc klidu jsem jim asi nepřidal. Zajímalo je, co je Slavia zač a co od ní čekat. Na tohle budu ještě v následujících dvou týdnech odpovídat asi hodně často. Je pravda, že Chelsea, Arsenal nebo Neapol jsou známější kluby, ale moc dobře vím, co nás čeká. Slavii celkem sleduju, takže mám přehled. Znám se se spoustou hráčů z reprezentace. Má výborný mančaft, fyzicky nadupaný, běhavý a navíc teď i v dobré formě. Včera zvládli odvetu v Genku skvěle, takže je mi úplně jasné, že nás nečeká nic lehkého,“ varoval Vaclík své spoluhráče, že postup není vůbec jistý.