Trávník: Možná je dobře, že zájem Hannoveru opadl. Když vidím, jak je na tom v tabulce, asi sestoupí

Trávník: Možná je dobře, že zájem Hannoveru opadl. Když vidím, jak je na tom v tabulce, asi sestoupí

Čtyřiadvacetiletý Michal Trávník patří mezi největší hvězdy severočeského Jablonce a stále více se šušká, že by mohl změnit klubové barvy. Zájem byl již před začátkem této sezóny, v zimě se ozvalo také několik zájemců, ale on je nakonec rád, že dohraje na stejné adrese minimálně do léta.

Jeho dostupnost monitorují všechny přední české kluby, ale vše nasvědčuje tomu, že několikanásobný český reprezentant zamíří za hranice. Největší zájem se linul z Bundesligy, ale zraněné koleno vše zmařilo. Trávníka to ale nerozhodilo, neboť věří, že jeho šance teprve přijde.

„Teď to nechávám být. Do léta určitě zůstanu v Jablonci. Z Německa bylo pár zájemců, ale nevím přesně, v jaké to bylo fází,“ připustil Trávník, že o humbuku kolem jeho jména věděl, ale hlavu si tím zbytečně nezatěžoval. Jablonec čeká náročné jaro a ve hře je boj o pohárovou Evropu, což se neodmítá.

„Hannover byl ke konci asi nejvážnější zájemce, ale nelíbilo se jim moje zraněné koleno. Takže to padlo. Když vidím, kde je v tabulce a že bude asi padat do druhé Bundesligy, možná je dobře, že jsem tam nešel. Navíc by se jednalo o hostování s opcí, což by moc nedávalo smysl. Na tom jsme se domluvili i s panem Peltou,“ dodal zkušený záložník.

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.