Weber: Už jsem chtěl Přikryla stáhnout, ale bylo na něm vidět, jak moc chceme vyhrát

Weber: Už jsem chtěl Přikryla stáhnout, ale bylo na něm vidět, jak moc chceme vyhrát

Mladá Boleslav v sobotu v podvečer přivítala na své půdě ambiciózní Jablonec. Domácí hned v úvodu několikrát ohrozili branku Hrubého, ale pak už převzali iniciativu hosté a tlačili se za výhrou. Bídná efektivita v koncovce však naznačovala, že by se body mohly dělit. V samotném závěru však Boleslav udeřila a zásluhou Přikryla urvala tři body.

Středočeský klub byl po závěrečném hvizdu v laufu a radoval se z výhry, kterou možná mnozí nečekali. „Máme neskutečnost radost. Porazili jsme velmi dobrého soupeře. Bylo to šťastné vítězství, protože průběh zápasu tomu neodpovídal,“ měl kouč domácích Jozef Weber jasno, že tyto tři body mají velmi lahodnou příchuť.

„Po prostřídání se naše hra trochu zvedla, chce se mi říct, že je to spíš remíza, ale my jsme vlastně vyhráli,“ culil se kouč Boleslavi na tiskové konferenci. Z jeho pohledu se jednalo o velice atraktivní utkání, které bavilo i fanoušky.

„Každý to chtěl zvrátit na svou stranu. Jablonec měl více přechodových šancí, ze kterých mohl padnout gól. My si zase vytvořili šance Mešanovičem a Přikrylem, to byly tutovky. V závěru už jsem chtěl Přikryla stáhnout, ale bylo na něm vidět, jak moc chceme vyhrát. Asistenti mě ale včas zarazili a díky za to, protože utkání rozhodl,“ pochválil svého svěřence.

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.