Slavia na Bohemce, Plzeň - Jablonec, Sparta v Liberci, Real dvakrát s Barcou, Tottenham - Arsenal, Everton - Liverpool!

TELEVIZNÍ PROGRAM

Víte, jaké živé televizní přenosy na vás čekají v době od středy 27. února až do pondělí 4. března 2019? Redakce eFotbal.cz doporučuje například Slavii na Bohemce, Plzeň – Jablonec, Spartu v Liberci, Real dvakrát s Barcou, Tottenham – Arsenal a v neposlední řadě také bitvu o Liverpool, již bude tentokráte hostit do modrých barev oděný Goodison Park.

Slavia na Bohemce, Plzeň - Jablonec, Sparta v Liberci, Real dvakrát s Barcou, Tottenham - Arsenal, Everton - Liverpool!

STŘEDA 27. ÚNORA 2019

18.25 (výkop 18.30): FC Stade Rennes – US Orleáns (čtvrtfinálové utkání Francouzského poháru/Coupe de France) – O2 TV Fotbal.

20.40 (výkop 20.45): Heart of Midlothian Edinburgh – Celtic Glasgow (utkání 28. kola skotské Premiership) – Digi Sport 3.

20.45 (výkop 21.00): Manchester City – FC West Ham United (utkání 28. kola anglické PremierLeague) – TV Seznam.Digi Sport 2 ve 20.55 hodin.

20.55 (výkop 21.00): FC Liverpool – FC Watford (utkání 28. kola anglické Premier League) – Digi Sport 1.

20.55 (výkop 21.00): FC Chelsea – Tottenham Hotspur (utkání 28. kola anglické Premier League) – Digi Sport 4.

20.55 (výkop 21.00): Olympique Lyon – SM Caen (čtvrtfinálové utkání Francouzského poháru/Coupe de France) – O2 TV Fotbal.

21.00: Real Madrid – FC Barcelona (odvetné semifinále Španělského poháru/CopadelRey) – Sport 1.

21.00: ACF Fiorentina – Atalanta Bergamo (úvodní semifinálové utkání Italského poháru/Coppa Italia) – Sport 2.

 

ČTVRTEK 28. ÚNORA 2019

17.55: Gól týdne (anketa o nejlepší gól 22. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport.

18.00: Studio fotbal – Extra (pozvánka na 23. kolo české Fortuna:ligy) – ČT Sport.

21.00: FC Valencie – Real Betis Sevilla (odvetné semifinále Španělského poháru/CopadelRey) – Sport 1.

 

PÁTEK 1. BŘEZNA 2019

9.25: Studio fotbal – Extra (pozvánka na 23. kolo české Fortuna:ligy) – ČT Sport.

9.50: Souhrnné zpravodajství z 28. kola anglické Premier League – ČT Sport.

12.30 (výkop 12.35): Šanghaj Greenland Šen-chua – Šanghaj SIPG (utkání 1. kola čínské Superligy) – Arena Sport 1. Záznam v 18.00 hodin.

18.00: Baník Ostrava – Fastav Zlín (utkání 23. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport.

18.25 (výkop 18.30): Holstein Kiel –Union Berlín (utkání 24. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 1.

18.25 (výkop 18.30): MSV Duisburg – 1. FC Magdeburg (utkání 24. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 2.

20.25 (výkop 20.30): FC Augsburg – Borussia Dortmund (utkání 24. kola německé bundesligy) – Digi Sport 1.

20.25 (výkop 20.30): Cagliari Calcio– Inter Milán (utkání 26. kola italské Serie A) – Digi Sport 2.

20.40 (výkop 20.45): FC Leeds United – FC West Bromwich Albion (utkání 35. kola druhé anglické ligy/Sky Bet Championship) – Digi Sport 4. Arena Sport 1ve 20.45 hodin.

20.55 (výkop 21:00): Rayo Vallecano – FC Girona (utkání 26. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3.

22.40 (záznam, výkop 20.45): Girondins Bordeaux– HSC Montpellier (utkání 27. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 1.

 

SOBOTA 2. BŘEZNA 2019

12.55 (výkop 13.00): Espanyol Barcelona – FC Valladolid (utkání 26. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 1.

12.55 (výkop 13.00): SC Paderborn 07 – FC Sankt Pauli (utkání 24. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 2.

12.55 (výkop 13.00): 1. FC Heidenheim– SC Regensburg/Řezno (utkání 24. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 3.

13.00: Šen-čen-š´ – Che-pej Chua-sia Fortune (utkání 1. kola čínské Superligy) – Arena Sport 1.

13.25 (výkop 13.30): Tottenham Hotspur – FC Arsenal (utkání 29. kola anglickéPremier League) – Digi Sport 4.

14.05: Pozvánka na osmifinále Evropské ligy – ČT Sport.

14.45 (výkop 15.00): Viktoria Plzeň – FK Jablonec (utkání 23. kola české Fortuna:ligy)- O2 TV Sport, O2 TV Fotbal. O2 TV Sport záznam ve 22.00 hodin.

14.45 (výkop 15.00): Dukla Praha –Sigma Olomouc, 1. FK Příbram – MFK Karviná, 1.FC Slovácko– FK Mladá Boleslav (utkání 23. kola české Fortuna:ligy) – streaming O2 TV Fotbal.

15.15 (výkop 15.30): FC Nitra – ŠKF Iclinic Sereď (utkání 21. kola slovenské Fortuna liga) – slovenská RTVS 2 (Dvojka).

15.25 (výkop 15.30): Eintracht Frankfurt nad Mohanem – TSG 1899 Hoffenheim (utkání 24. kola německé bundesligy) – Digi Sport 1.

15.55 (výkop 16.00): Manchester United – FC Southampton (utkání 29. kola anglické Premier League) – Digi Sport 4.

16.10 (výkop 16.15): FC Villarreal – Deportivo Alavés (utkání 26. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 2. Digi Sport 1 záznam ve 23.00 hodin.

16.55 (výkop 17.00): Slovan Liberec – Sparta Praha (utkání 23. kola české Fortuna:ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal.

16.55 (výkop 17.00): SM Caen – FC Paris Saint-Germain (utkání 27. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 1.

17.00: FC Red Bull Salcburk – WAC Pellets (utkání 20. kola rakouské Tipicobundesligy) – Arena Sport 1.

17.55 (výkop 20.30): AC Milán – Sassuolo Calcio (utkání 26. kola italské Serie A) – Digi Sport 1.

18.15 (výkop 18.30): Borussia Mönchengladbach – Bayern Mnichov (utkání 24. kola německé bundesligy) – TV Seznam.Digi Sport 2 v 18.25 hodin.

18.25 (výkop 18.30): FC West Ham United – FC Newcastle United (utkání 29. kola anglické Premier League) – Digi Sport 4.

18.25 (výkop 18.30): FC Huesca– FC Sevilla (utkání 26. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3.

18.45: Heracles Almelo– FC Utrecht (utkání 24. kola nizozemské Eredivisie) – Arena Sport 1.

19.05 (výkop 19.00): Philadelphia Union – FC Toronto (utkání 1. kola americké MLS) – NOVA Sport 2.

20.25 (výkop 20.30): Lazio Řím – AS Řím (utkání 26. kola italské Serie A) – Digi Sport 2.

20.30 (výkop 16.00): AFC Bournemouth – Manchester City (utkání 29. kola anglické Premier League) – Digi Sport 4.

20.40 (výkop 20.45): Real Madrid – FC Barcelona (utkání 26. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 1.Digi Sport 2 záznam v sobotu v 10.00 hodin.

20.45 (relive, výkop 19.45): Excelsior Rotterdam – PSV Eindhoven (utkání 24. kola nizozemské Eredivisie) – Arena Sport 1.

21.30: FC Porto – Benfica Lisabon (utkání 24. kola portugalské Primeira Ligy/NOS) – Sport 2.

22.30 (výkop 16.00): FC Burnley – FC Crystal Palace (utkání 29. kola anglické Premier League) – Digi Sport 4.

22.35 (výkop 22.30): FC Dallas – New England Revolution (utkání 1. kola americké MLS) – NOVA Sport 1.

0.05 (výkop 24.00): FC Whitecaps Vancouver – FC Minnesota United (utkání 1. kola americké MLS) – NOVA Sport 2.

2.35 (výkop 2.30): Los Angeles Galaxy – Chicago Fire (utkání 1. kola americké MLS) – NOVA Sport 2.

 

NEDĚLE 3. BŘEZNA 2019

11.55 (výkop 12.00): SD Eibar– Celta Vigo (utkání 26. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 2.

12.25 (výkop 12.30): FC Turín – AC Chiveo Verona (utkání 26. kola italské Serie A) – Digi Sport 1.

12.55 (výkop 13.00): FC Watford– FC Leicester City (utkání 29. kola anglické Premier League) – Digi Sport 4. Záznam v 19.15 hodin.

13.25 (výkop 13.30): FC Ingolstadt04 – 1. FC Kolín nad Rýnem (utkání 24. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 3.

14.30 (výkop 15.00): Bohemians Praha 1905 – Slavia Praha (utkání 23. kola české Fortuna:ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal.  O2 TV Fotbal záznam ve 22.00 hodin.

14.30 (výkop 15.00): FK Teplice – Slezský FC Opava (utkání 23. kola české Fortuna:ligy) – streaming O2 TV Fotbal.

14.30: Austria Vídeň – TSV Prolactal Hartberg(utkání 20. kola rakouské Tipico bundesligy) – Arena Sport 1.

14.55(výkop 15.00): SPAL 2013 Ferrara – Sampdoria Janov (utkání 26. kola italské Serie A) – Digi Sport 2.

15.00 (výkop 15.05): FC Fulham– FC Chelsea (utkání 29. kola anglické Premier League) – Digi Sport 4. Záznam ve 21.10 hodin.

15.05 (výkop 15.00): OGC Nice – Racing Štrasburk (utkání 27. kola francouzské Ligue 1) - NOVA Sport 1.

15.25 (výkop 15.30): VfB Stuttgart – Hannover 96 (utkání 24. kola německé bundesligy) – Digi Sport 1.Záznam ve 22.30 hodin.

16.00: FC Basilej – FC Thun (utkání 24. kola švýcarské Super League) – Arena Sport 2. Arena Sport 1 záznam ve 23.45 hodin.

16.10 (výkop 16.15): Real Betis Sevilla – FC Getafe (utkání 26. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3.

16.45: Feyenoord Rotterdam – FC Emmen (utkání 24. kola nizozemské Eredivisie) – Arena Sport 1.

17.10 (výkop 17.15): FC Everton– FC Liverpool (utkání 29. kola anglické Premier League) – Digi Sport 4. Záznam ve 23.10 hodin.

17.45 (výkop 18.00): ŠK Slovan Bratislava – FC Spartak Trnava (utkání 21. kola slovenské Fortuna liga) – slovenská TV Orange Sport.

17.55 (výkop 18.00): VfL Wolfsburg – Werder Brémy (utkání 24. kola německé bundesligy) – Digi Sport 1.

17.55 (výkop 18.00): Atalanta Bergamo – ACF Fiorentina (utkání 26. kola italské Serie A) –Digi Sport 2.

18.25 (výkop 18.30): Real Sociedad San Sebastian – Atlético Madrid (utkání 26. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3.

20.25 (výkop 20.30): SSC Neapol – Juventus Turín (utkání 26. kola italské Serie A) – Digi Sport 1.

20.40 (výkop 20.45): FC Valencie – Atlético Madrid (utkání 26. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 2.

21.00: Sporting CP Lisabon – SC Portimonense (utkání 24. kola portugalské Primeira Ligy/NOS) – Sport 1.

22.30 (záznam, výkop 18.30): FC Rio Ave – SC Braga (utkání 24. kola portugalské Primeira Ligy/NOS) – Sport 2.

22.50: Studio fotbal – Dohráno (zpravodajství z 23. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport.

0.05 (výkop 24.00): D. C. United – FC Atlanta United (utkání 1. kola americké MLS) – NOVA Sport 2.

 

PONDĚLÍ 4. BŘEZNA 2019

11.25: Studio fotbal – Dohráno (zpravodajství z 23. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport.

16.50 (výkop 17.00): FC Vysočina Jihlava – 1. SC Znojmo FK (utkání 17. kola české druhé ligy/Fortuna: národní ligy) – ČT Sport. Záznam v 0.55 a v 6.00 hodin.

20.00: TIKI-TAKA 23 (talk show o 23. kole české Fortuna:ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal.

20.25 (výkop 20.30): Hamburger SV – SpVgg Greuther Fürth (utkání 24. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 2.

20.40 (výkop 20.45): FC Sheffield Wednesday – FC Sheffield United (utkání 35. kola druhé anglické ligy/Sky Bet Championship) – Digi Sport 4.

20.40 (výkop 20.45): AC Le Havre – FC Méty (utkání 27. kola druhé francouzské ligy/Ligue 2) – NOVA Sport 2.

20.55 (výkop 21.00): CD Leganés – UD Levante (utkání 26. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 1.

21.30: Studio fotbal – Dohráno plus (rozšířené zpravodajství z 23. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport. Repríza v 5.00 hodin.