Juventus vstupuje do hry o Jamese, pomoci může i Ronaldo

Juventus vstupuje do hry o Jamese, pomoci může i Ronaldo

James Rodríguez je do konce sezóny na hostování v Bayernu Mnichov, který má podle deníku Calciomercato pouze mizivou šanci na jeho příchod na trvalý přestup. Sám James se údajně příliš netváří ani na návrat do domovského Realu, kde je na jeho vkus příliš velká konkurence. Podle deníku Calciomercato by mohl zamířit do turínského Juventusu.

V Juventusu působí Jamesův velký kamarád Cristiano Ronaldo, se kterým tvořil v Realu efektivní útočnou dvojici mezi lety 2014 a 2017. Italská média navíc přišla s variantou, kterou Realu údajně navrhl sám Juventus. Součástí Jamesova transferu má totiž být Paulo Dybala, který by směřoval právě do hlavního města Španělska.

Pro Real ale také není vyjednávací situace úplně nejlepší. James má totiž ve smlouvě o hostování s Bayernem opci v hodnotě 42 milionů eur, do klubu však nastálo přestoupit nechce a Bayern ji tedy s největší pravděpodobností nevyužije. Do Juventusu má navíc od léta na Jamesovo pozici přijít ostřílený velšský záložník Aaron Ramsey.

Jak celá situace vyeskaluje, se pravděpodobně dozvíme až v létě. Do té doby zůstane Jamesova budoucnost pro širokou veřejnost jen a pouze v rovině spekulací.