Magera: Věřím, že půjdeme nahoru, budeme stoupat tabulkou a dostaneme Zbrojovku tam, kam patří

Magera: Věřím, že půjdeme nahoru, budeme stoupat tabulkou a dostaneme Zbrojovku tam, kam patří

Ačkoliv je Brno v druholigové tabulce tam, kde je, stále si dělá zálusk o místa, na nichž se bude bojovat o postup do Fortuna:ligy.

Mužstvo trenéra Pavla Šustra v generálce rozstřílelo Vyškov a cítí se být připraveno. Jaký rozdíl cítí mezi týmem na startu sezony a nyní nejlepší střelec Zbrojovky Lukáš Magera?

"V létě přišlo hodně nových hráčů a ze začátku byla vidět nesehranost. Teď jsme udělali velký pokrok v plnění a chápání toho, co po nás trenér požaduje. Nedělá rozdíly mezi mladými a starými, nikomu nic nedá zadarmo a každý hráč musí zkrátka udělat na hřišti maximum. A pokud někdo něco vypustí, pocítí to. Každý z nás hraje o místo, víme, co máme dělat a jakým způsobem to plnit. Věřím, že půjdeme nahoru a dostaneme Zbrojovku tam, kam patří," uvedl bývalý hráč Baníku či Boleslavi.

"Příprava splnila to, co jsme očekávali, co se podmínek a zápasů týče. Zápasy jsme zvládli, co jsme chtěli prověřit, to jsme prověřili. Věřím, že jsme dobře nachystáni na první zápas a celý ten půlrok. Cíle máme dané, ty se neměnily," připomněl na webu fczbrno.cz šestatřicetiletý rodák z Opavy.

Jarní část startuje pro sedmý celek tabulky duelem s Chrudimí, která si zásluhou Ujece před pár dny poradila v generálce na soutěžní boje s Baníkem Sokolov...

"Domácí zápas jsme zvládli a vyhráli 3:0, ale nic snadného to nebylo a náročné to samozřejmě bude i v odvetě. Věřím, že naší kvalitou dokážeme soupeře přehrát a vytvořit si příležitosti. Do Chrudimi pojedeme s pokorou, ale zároveň s jasným cílem přivézt tři body. Těšíme se na start jara a věříme, že budeme stoupat tabulkou," uzavřel ofenzivní veterán.