Překážkou by nemělo být ani 80 milionů eur. Bayern v létě ukořistí mistra světa

Překážkou by nemělo být ani 80 milionů eur. Bayern v létě ukořistí mistra světa

Atlético Madrid je hodně uznáváno i za svou bravurní defenzivní činnost, o což se na Wanda Metropolitano stará hned několik obránců včetně třiadvacetiletého francouzského mistra světa z loňského roku Lucase Hernándeze.

Defenzivně laděný spoluhráč Godína, Ariase, Giméneze, Juanfrana, Saviče či Filipe Luise už by však mohl strávit ve španělské metropoli v barvách tamních Atletů jen několik měsíců...

Jak informoval německý list Bild, o respektovaného krajního obránce v posledních týdnech bojoval Bayern Mnichov a podle všeho se zdá, že se svým vyhlédnutým cílem již domluvil.

Bavorský titán z Allianz Areny je údajně ochoten splnit i vysokou výstupní klauzuli, která je v tomto případě stanovena na 80 milionů eur. Kouč Diego Simeone tak podle všeho neztratí pouze Godína, jenž by měl být domluven na angažmá v Interu.

Rodák z Marseille dosud strávil v Atlétiku celou svou profesionální kariéru. V LaLize, kterou se mu podařilo vyhrát v sezoně 2013/2014, má k tomuto datu na kontě 67 startů a jednu trefu.