Rafinha to podle trenéra Bayernu přehnal: Nikdo se nemůže povyšovat nad tým

Rafinha to podle trenéra Bayernu přehnal: Nikdo se nemůže povyšovat nad tým

Ostřílený brazilský harcovník Rafinha se neobjevil v sestavě Bayernu od úvodu února a prohry s Leverkusen a na nedostatek herních příležitostí si také v médiích veřejně postěžoval.

Trenéra Nika Kovače však jednání třiatřicetiletého defenzivního specialisty s minulostí v Schalke 04 či Janově, který je součástí značky již necelých osm let, řádně rozezlilo...

"Nikdo se nemůže povyšovat nad tým, klub ani hráče a už vůbec si nesmí dovolit kritizovat trenéra," uvedl webem sme.sk citovaný stratég, jenž se přesunul do Allianz Areny z Eintrachtu Frankfurt loni v létě.

Protože už se Rafinha celé bavorské kabině omluvil, pro trenéra tím celá kauza končí. "Tím to pro mě končí. Jednoduše se to nemělo stát. Odteď už budu mluvit jen o těch hráčích, kteří hráli. Na ostatní se budu soustředit, až kdydž nastoupí," uzavřel své povídání na adresu Rafinhy sedmačtyřicetiletý odborník.

Ten nyní připravuje své svěřence na důležitý sobotní souboj s Borussií Mönchengladbach a již nyní ví, že zřejmě nebude moci použít například Manuela Neuera, Francka Ribéryho, Kingsleyho Comana či Leona Goretzku.

Bundesliga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.