Škrniar uzavřel v Interu Milán prapodivnou sázku. Ve hře je i jeho vlastní jméno!

Škrniar uzavřel v Interu Milán prapodivnou sázku. Ve hře je i jeho vlastní jméno!

Jaké sázky se v dnešní době dají uzavřít? Prakticky jakékoliv! Slovenský hrdina ve službách Interu Milán je toho příkladem. A pokud by to vyšlo, jednalo by se opravdu o kuriózní změnu, která by se s ním táhla do konce života.

Milan Škrniar je dle slov svého trenéra nejlepším obráncem světa. Jeho potenciálu si všimly i takové kluby, jako jsou Manchester United či Real Madrid, ovšem on sám přislíbil své služby právě k Interu, s nímž má v merku velké cíle.

Jedním z těch velkolepých a pro mužstvo jako Inter momentálně nedosažitelných cílů je i prvenství v Lize mistrů. Kdyby se to milánskému celku povedlo, Škrniar veřejně upozornil, že se nechá přejmenovat.

Čtyřiadvacetiletý rodák ze Žiaru nad Hronom v krátkém videu, jenž zveřejnila stanice Sky Sports, uvedl, že se přejmenuje na Milan Inter Škriniar a bude s tímto jménem hrdě vystupovat.

Co myslíte, jedná se do budoucna o reálný cíl? Přeci jenom má družina lodivoda Spallettiho na čem pracovat. Ve svém posledním měření sil podlehla Cagliari a ohrozila tak i svou třetí příčku v tabulce. Samotný boj o umístění na pozicích zajišťujících pro příští sezonu Ligu mistrů určitě bude ještě vypjatý.

Serie A - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.